Szukaj

Impreza z okazji 50 urodzin Jennifer Aniston pękała w szwach od gwiazd! Zjechało się tam chyba całe Hollywood!

Jennifer Aniston urodziny

Jennifer Aniston wyprawiła imprezę z okazji 50. urodzin

Jennifer Aniston wyprawiła wielkie przyjęcie z okazji swoich 50. urodzin. Gwiazda Przyjaciół zorganizowała uroczysty obiad w Sunset Tower Hotel na którym pojawiła się sama śmietanka towarzyska z Hollywood. Znani i lubiani, którzy trzęsą amerykańskim show-biznesem świętowali z aktorką w tym specjalnym dniu. Pojawił się nawet Brad Pitt. Kto jeszcze? Zobaczcie zdjęcia paparazzi!

Choć trudno w to uwierzyć patrząc na jej zdjęcia, Jennifer Aniston właśnie skończyła 50. lat. Co prawda faktyczne urodziny gwiazdy wypadają na 11 lutego czyli w poniedziałek, ale to nie przeszkadzało jej w wyprawieniu przyjęcia. Ogromna impreza pękała w szwach od największych amerykańskich gwiazd i odbyła się w Sunset Tower Hotel, które jest dla Jennifer bardzo sentymentalnym miejscem. To podobno właśnie tam wymykali się z Bradem Pittem na romantyczne schadzki.

Kto pojawił się na imprezie Jennifer?

Nie obyło się bez sensacji, ponieważ paparazzi przyłapali Brada, przemykającego wśród ludzi do wnętrza hotelu. Niestety, jak na kogoś, kto kiedyś grał szpiega, Pitt zdecydowanie nie potrafi skradać się niepostrzeżony. Jego pojawienie się na urodzinach gwiazdy wywołało wielkie poruszenie w social mediach, a fani już cieszą się, że para do siebie wraca. Poza Bradem, który zrobił sensację, widziano również Katy PerryOrlando Blooma, którzy przyjechali na motorze. Zjawili się też Ellen DeGeneresGwyneth PaltrowJason BatemanGeorge ClooneyAmal ClooneyJennifer MeyerDemi MooreReese Witherspoon czy Robert Downey Junior.

Tak się bawi Hollywood. 😉

Sensacja w Hollywood! Brad Pitt przyłapany na 50. urodzinach Jennifer Aniston! Chciał uniknąć zamieszania ale paparazzi byli sprytniejsi!

Randka z Jennifer Aniston w roli głównej i scena jak z horroru! Ona to dopiero ma pecha

Jennifer Aniston i Charlize Theron na wojennej ścieżce! Doszło między nimi do publicznej awantury!

 


Gwiazdy na urodzinach Jennifer Aniston

Gwiazdy na urodzinach Jennifer Aniston

Temporary

Jennifer Aniston ducks out of her 50th birthday party through a throng of friends and into a waiting car in Los Angeles, California. The 'friends' star was seen leaving the Sunset Tower hotel around 1am after spending the night celebrating with her famous friends - including ex-husband Brad Pitt. Pictured: World Rights,

Gwiazdy na urodzinach Jennifer Aniston

Gwiazdy na urodzinach Jennifer Aniston

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×