Gwiazdy niedzielnego wydania „Dzień Dobry TVN”: Agnieszka Woźniak-Starak, Ewa Drzyzga, Martyna Wojciechowska

Gwiazdy Dzień Dobry TVN

Gwiazdy Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak, Ewa Drzyzga, Martyna Wojciechowska... Gwiazdy gościły w niedzielnym wydaniu Dzień Dobry TVN. Mamy zdjęcia paparazzi.

Dzień Dobry TVN towarzyszy widzom od prawie szesnastu lat. Przez ten czas zmieniono skład redakcji, logo, a także wygląd studia. Niezmienne pozostały rozmowy z zaproszonymi do studia gośćmi. Wśród nich nie brakuje znanych i lubianych osób. Prezentują one swoje talenty, a także dzielą się wybranymi momentami ze swojego życia.

Niedawno na antenie pojawiła się Manuela Michalak, uczestniczka pierwszej edycji Big BrotheraPrzyznała, że prawie dwadzieścia lat temu cudem uniknęła śmierci. Po zakończeniu telewizyjnego show, w 2001 roku, miała polecieć do Nowego Jorku i wziąć udział w sesji zdjęciowej na dachu jednego z budynków World Trade Center. Przez problemy z dokumentami podróż nie doszła do skutu. W śniadaniówce ujawniła, jak wyglądał dzień, w którym dowiedziała się, że mogłaby stracić życie:

11 września, czyli w dniu, kiedy były zaplanowane zdjęcia, tak jak zwykle włączyłam telewizor. Na wszystkich kanałach transmitowano atak na World Trade Center i pokazywano, jak runęły dwie wieże. Nie wierzyłam, że to się dzieje naprawdę. Przecież dokładnie wtedy, kiedy wydarzyła się ta tragedia, ja miałam być na dachu jednego z budynków.

Gwiazdy niedzielnego wydania Dzień Dobry TVN: Wojciechowska, Woźniak-Starak

Ciekawych wątków nie brakowało też w niedzielnym wydaniu Dzień Dobry TVNW programie gościła m.in. Martyna Wojciechowska, która opowiedziała o tym, czym jej imponują kobiety — paraolimpijki. Podróżniczka nie tylko komplementowała wspomniane panie na antenie, ale także udostępniła z nimi zdjęcie w social mediach.

Mam nadzieję, że będziecie? Nie przegapcie, bo dzisiaj nie jestem sama – dołączają do mnie prawdziwe #SHERO!

Internauci nie pozostawili tego bez reakcji. W komentarzach pisali, że obserwowanie tego wątku na antenie było prawdziwą przyjemnością:

  • Oglądane było ogień. Szacun dla tych cudownych kobiet, które mają siłę walki pomimo tak wielu przeciwności w życiu.
  • Jest Pani prawdziwą i dobrą osobą, duży szacunek za wszystko co Pani robi.
  • Miło Was oglądać.

Martyna Wojciechowska nie była jedyną znaną osobą, która gościła w Dzień Dobry TVNW śniadaniówce pojawili się także Wojciech Zieliński oraz Mariusz Bonaszewski. Nie zabrakło prowadzących: Agnieszki Woźniak-Starak i Ewy Drzyzgi.

Zdjęcia znajdziecie w galerii.


Martyna Wojciechowska -Gwiazdy Dzień Dobry TVN

Martyna Wojciechowska -Gwiazdy Dzień Dobry TVN

Martyna Wojciechowska -Gwiazdy Dzień Dobry TVN

Martyna Wojciechowska -Gwiazdy Dzień Dobry TVN

Wojciech Zieliński, Mariusz Bonaszewski -Gwiazdy Dzień Dobry TVN

Wojciech Zieliński, Mariusz Bonaszewski -Gwiazdy Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×