Gwiazdy piątkowego wydania „Dzień Dobry TVN”: Anna Wendzikowska, Karol Strasburger, Misiek Koterski

Gwiazdy Dzień Dobry TVN

Anna Wendzikowska, Karol Strasburger, Michał Koterski... Gwiazdy piątkowy poranek spędziły w studiu Dzień Dobry TVN. Zobaczcie zdjęcia paparazzi.

Dzień Dobry TVN od wielu lat umila widzom poranki. Na antenie są poruszane wątki, które interesują oglądających. Ci poszerzają wiedzę w wybranych tematach, zaznajamiają się z ciekawostkami z życia gwiazd, a także poznają kulinarne tricki, które z pewnością pomogą wzbogacić codzienne menu.

Przed studiem ustawiają się fotoreporterzy. Czekają na moment, w którym mogliby uchwycić znane osoby. Na ich celowniku znajdują się m.in. gospodarze, którzy zarówno na antenie, jak i poza nią zadają szyku. W tym miejscu warto wspomnieć, chociażby o Agnieszce Woźniak-Starak, która niemal za każdym razem, gdy trafia na paparazzi, prezentuje się nienagannie (najnowsze zdjęcia tutaj).

Gwiazdy piątkowego wydania Dzień Dobry TVN. Zdjęcia paparazzi

Piątkowe wydanie Dzień Dobry TVN poprowadzili Paulina Krupińska oraz Damian Michałowski. Na antenie nie brakowało wątków związanych z gwiazdami. W studiu pojawiła się m.in. Grażyna Szapołowska. Zabrała ze sobą wnuczkę, Karolinę Matej, która idzie w jej ślady.

Wnuczka aktorki jest studentką II roku warszawskiej filmówki. Na co dzień może liczyć na wsparcie babci, która jej pomaga i dzieli się cennym doświadczeniem:

Ona nie chciała iść w tym kierunku i mama ją podeszła. To jest szalenie ważne, aby znaleźć miejsce, gdzie jest się szczęśliwym. Rodzice często mają niespełnione ambicje, namawiają dzieci, potem są depresje, nieprzyjemne sytuacje. Najszczęśliwsi człowiekiem jest ten, co robi to, co kocha. Jest się wtedy lepszym człowiekiem, nie ma zawiści, zazdrości. Kobiety są w stanie nakreślać swoją linię, ale większość się zamyka – powiedziała Grażyna Szapołowska.

Oprócz pań, w programie gościła także Anna Wendzikowska, która jeszcze niedawno chwaliła się w social mediach zdjęciami z podróży do Omanu. Piątkowy poranek spędziła jednak przed kamerami Dzień Dobry TVN. Gdy opuściła budynek, stanęła twarzą w twarz z fotoreporterami. Zaprezentowała im świetną stylizację.

Gwiazda na tę okazję wybrała jasną bluzkę, którą połączyła z dżinsami. Sięgnęła też po ciepły płaszcz oraz buty na obcasie. Swój look uzupełniła torebką marki Chanel. Wyglądała świetnie! Oprócz Wendzikowskiej przed obiektywami paparazzi stanęli m.in. Wojciech Błach, Krzysztof Wieszczek, Michał Koterski, Wojciech Brzeziński.

Zdjęcia w galerii.


Anna Wendzikowska - gwiazdy Dzień Dobry TVN

Anna Wendzikowska - gwiazdy Dzień Dobry TVN

Michał Koterski - Gwiazdy Dzień Dobry TVN

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×