Rewia maseczek przed studiem „Dzień Dobry TVN”: Dawid Woliński, Joanna Kurowska, Jerzy Owsiak

Gwiazdy w maseczkach pod studiem Dzień Dobry TVN

Gwiazdy w maseczkach pod studiem Dzień Dobry TVN

Dawid Woliński, Joanna Kurowska, Jerzy Owsiak... Gwiazdy pojawiły się przed studiem Dzień Dobry TVN w kolorowych maseczkach. Na jakie stylizacje postawiły?

Polacy pokochali poranne programy telewizji śniadaniowej. To tu poruszane są bardzo ciekawe tematy, zapraszani interesujący goście oraz osoby znane z pierwszych stron gazet. Producenci robią, co mogą, by w czasie pandemii wesprzeć swoich odbiorców i choć na chwilę odwrócić ich uwagę od czarnych myśli.

Początkowe restrykcje zmieniły nieco formułę programu i większość rozmów przeprowadzano online. Po ich zniesieniu forma wróciła do dawnej postaci. Znów w studio zagościły gwiazdy. Paparazzi przyłapali je przed wejściem na nagrania. Każda z nich miała na sobie ochronną maseczkę, zgodnie z nowymi zaleceniami. Zrobił się mały pokaz tych elementów ochronnych. Na twarzach osób królowało mnóstwo kolorów.

Gwiazdy w maseczkach Dzień Dobry TVN

W środowy poranek przed studiem Dzień Dobry TVN pojawiła się cała plejada gwiazd. Paparazzi przed budynkiem śniadaniówki przyłapali m.in. Dawida Wolińskiego – projektanta mody, stylistę, a także osobowość telewizyjną. Pojawił się ubrany w marynarkę w sportowym stylu. Pod spód założył t-shirt. Całość uzupełnił spodniami dżinsowymi, które przepasał długim, czarnym paskiem, luźno zwisającym prawie do ziemi. Na twarzy miał założoną niebieską maskę ochronną. W programie mówił o ostatnim odcinku Top Model, gdzie zasiada w fotelu jurora.

Dawid Woliński

Dawid Woliński

Oprócz niego pojawił się także Jurek Owsiak. Założyciel i prezes Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, pomysłodawca i organizator corocznego Finału WOŚP oraz Przystanku Woodstock. Ubrany był w czarną sportową bluzę z logo Pol’and’Rock oraz wygodne dżinsy. Do tego założył pasującą maseczkę na twarz, która była w podobnych barwach i miała wydrukowany napis „26 Pol’n’Rock Festiwal„.

Całośc stylziacji uzupełnił brązowymi butami.

Jerzy Owsiak

Jerzy Owsiak

Paparazzi na zdjęciach uchwycili także Joannę Kurowską. Aktorka wybrała ciepły kożuszek w brązowym odcieniu, a pod spód czarną bluzę z zieloną lamówką z pasującymi do niej spodniami. Całość rozjaśniła żółtym dodatkiem w postaci torebki. Maseczkę ochronną także wybrała bardzo kolorową. Widoczne były na niej motywy różnych owoców. Na nogi założyła sportowe buty.

Joanna Kurowska

Joanna Kurowska

Jesteście ciekawi, kto jeszcze pojawił się przed studiem? Zajrzyjcie do galerii.


Małgorzata Pieczyńska

Małgorzata Pieczyńska

Małgorzata Pieczyńska

Małgorzata Pieczyńska

Małgorzata Pieczyńska

Małgorzata Pieczyńska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×