Szukaj

Gwiazdy przed studiem „Dzień Dobry TVN”: Natasza Urbańska, Daria Ładocha, Dorota Wellman

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Daria Ładocha, Natasza Urbańska, Dorota Wellman... Gwiazdy pojawiły się przed studiem Dzień Dobry TVN. Zdjęcia paparazzi obiegły media. 

Dzień Dobry TVN od piętnastu lat umila widzom poranki. Chociaż od momentu, w którym śniadaniówka zadebiutowała na antenie zmieniło się logo, a także zmodyfikowano skład prowadzących, nadal są poruszane ciekawe tematy, głos zabierają goście. Wśród nich nie brakuje gwiazd, które pozytywnie odpowiadają na zaproszenie produkcji.

Gwiazdy poniedziałkowego wydania Dzień Dobry TVN

W poniedziałek w programie gościło kilka znanych osób. Wśród nich była m.in. Natasza Urbańska, która w ostatnim czasie przeszła metamorfozę. Gwiazda zafundowała sobie grzywkę, ścięła nieco włosy. Jak zdradziła w jednym z wywiadów, nie jest to przypadkowe. Nowy wizerunek nawiązuje do jej płyty, która trafi do sprzedaży na początku roku:

Wizerunek jest naturalną konsekwencją i dopełnieniem mojej muzyki i świata, który odgrywam od jakiegoś czasu — komentowała gwiazda.

W poniedziałkowym wydaniu programu Natasza wykonała piosenkę Nieuchronne, która promuje krążek. Gdy opuściła studio, stanęła oko w oko z reporterami. Towarzyszyli jej do momentu, w którym gwiazda wsiadła do samochodu i odjechała sprzed studia.

Oprócz Urbańskiej przyłapano także Darię Ładochę. Na antenie pokazała, jak w pyszny i naturalny sposób zadbać o odporność. Zdradziła przepisy na dania, w których główną rolę odgrywała kapusta kiszona.

Przed studiem pojawili się także Marcin Prokop i Dorota Wellan, którzy prowadzili poniedziałkowe wydanie programu.

Zdjęcia w galerii.


Daria Ładocha - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Daria Ładocha - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Daria Ładocha - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Daria Ładocha - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Dorota Wellman - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Dorota Wellman - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×