Gwiazdy sobotniego wydania „Dzień Dobry TVN”: Przemek Kossakowski, Alżbeta Lenska

Gwiazdy Dzień Dobry TVN

Gwiazdy Dzień Dobry TVN

Przemek Kossakowski, Alżbeta Lenska, Robert Korzeniowski... Gwiazdy pojawiły się w sobotnim wydaniu Dzień Dobry TVN. Zdjęcia paparazzi obiegły media.

Dzień Dobry TVN towarzyszy widzom od prawie szesnastu lat. W okresie wakacyjnym program pojawiał się na antenie jedynie w weekendy. Od sierpnia doszło do pewnej istotnej modyfikacji, która z pewnością przypadła widzom do gustu. Znany i lubiany format gości w domach widzów codziennie. Na antenie wyświetlane są bardzo ciekawe materiały związane z sezonem wakacyjnym:

Wiemy, jak ważny jest dla naszych widzów program, z którym spędzają każdy poranek, dlatego powracamy do codziennych wydań. Skupimy się na najważniejszych tematach związanych z sezonem wakacyjnym, ale będziemy również kontynuować te projekty, które spotykają się z wyjątkowo pozytywnym odzewem ze strony naszych widzów. Od stycznia do czerwca DDTVN utrzymał pozycję lidera w grupie komercyjnej. To dla nas ogromna motywacja do tego, by tworzyć coraz lepszy program w odpowiedzi na zaufanie, którym obdarzają nas nasi widzowie – podkreśla producentka, Ewa Baj.

Gwiazdy w sobotnim wydaniu Dzień Dobry TVN

Chociaż przez lata obecności Dzień Dobry TVN zmienił się wygląd loga, studia oraz skład prowadzących, niezmienne pozostały rozmowy z zaproszonymi do studia gośćmi. Wśród nich nie brakuje gwiazd. Nie inaczej było w sobotę, gdy w śniadaniówce pojawiło się kilka znanych osób.

Wśród nich był m.in. Robert Korzeniowski, czterokrotny mistrz olimpijski, który zabrał głos na temat trwających igrzysk w Tokio. Podkreślił, że od samego początku zawodów towarzyszą mu bardzo silne emocje:

 No właśnie jak w filmie, były emocje. Ja byłem spokojny, bo zawsze drugą część igrzysk mamy lepszą, było więcej szans na medale. Oczywiście, przeżywałem to, kiedy nasze szpadzistki nie zdobyły srebrnego medalu, przeżywałem, kiedy Piotr Myszka był zdyskwalifikowany na starcie biegu finałowego, ale wiedziałem, że czeka nas jeszcze dużo dobrego.

W programie gościł też Przemek Kossakowski, który niedawno udzielił wywiadu reporterce Jastrząb Post (wideo znajdziesz tutaj). W śniadaniówce opowiedział historię dwóch fotografii, którą jakiś czas temu podzielił się ze swoimi fanami. Pojawia się na niej w towarzystwie Marcina, który pomógł Przemkowi wypłacić pieniądze z bankomatu, gdy ten w ramach eksperymentu społecznego, poruszał się jedynie na wózku.

Panowie ponownie spotkali się po latach. Współpracowali przy tworzeniu kalendarza, z którego dochód ze sprzedaży został przeznaczony na rehabilitację niepełnosprawnych dzieci.

Gdy podróżnik opuścił studio Dzień Dobry TVN natknął się na fotoreporterów, którzy zrobili mu kilka zdjęć. Fotoreporterzy przed studiem przyłapali także prowadzących Filipa Chajzera i Małgorzatę Ohmę oraz aktorkę Alżbetę Lenską.

Zdjęcia w galerii.


Przemek Kossakowski - gwiazdy Dzień Dobry TVN

Przemek Kossakowski - gwiazdy Dzień Dobry TVN

Przemek Kossakowski - gwiazdy Dzień Dobry TVN

Przemek Kossakowski - gwiazdy Dzień Dobry TVN

Robert Korzeniowski - gwiazdy Dzień Dobry TVN

Robert Korzeniowski - gwiazdy Dzień Dobry TVN

Komentarze

 • Gość pisze:

  Pan Przemek Kossakowski od 9 lat jest znany i cały czas udziela wywiady. Gdyby nie był znany nie spotkałby Pani Martyny Wojciechowskiej. Prywatne życie to Ich sprawa. Rozchodzą się osoby mające wiele dzieci. Trudno, nie wyszło.

 • Gosc pisze:

  Pani Małgosiu, prosze wyprasować sukienkę

 • Gość pisze:

  Taki live nie znam ale przynajmniej coś się dzieje ciekawe czyj ten durn..owaty plan jest wyźsza polityka jasne byle hajs się zgadzał i nie wsadzajcie już palca w d..pe bo potem śmier..dzi nawet po umyciu i to tyle

 • Gość pisze:

  No proszę, Kossakowski tak nie lubi tłumów, Warszawy i bywania, ze od czasu poznania Wojciechowskiej nic tylko w tv sie udziela.
  No fakt, ma co chcial, a teraz Wojciechowdka juz mu nie jest potrzebna.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×