Gwiazdy piątkowego wydania „Dzień Dobry TVN”: Kasia Moś, Anna Powierza

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Kasia Moś, Anna Powierza, Anna Wendzikowska... Gwiazdy w piątek pojawiły się w studiu Dzień Dobry TVN. Mamy zdjęcia paparazzi.

Dzień Dobry TVN jest programem telewizji śniadaniowej chętnie wybieranym przez widzów. Przez pewien czas pojawiał się on na antenie jedynie w weekendy, później zwiększono częstotliwość emisji odcinków i aktualnie można go oglądać codziennie. Stałym elementem są reportaże, kącik kulinarny, a także rozmowy z zaproszonymi do studia gośćmi. Wśród nich nie brakuje gwiazd, które chętnie dzielą się swoimi historiami.

Gwiazdy Dzień Dobry TVN: Moś, Powierza, Wendzikowska

W piątek w Dzień Dobry TVN pojawiło się kilka znanych nazwisk. Wśród nich była m.in. Katarzyna Moś, piosenkarka, która reprezentowała Polskę w 62. Konkursie Piosenki Eurowizji. Udzieliła krótkiego wywiadu, a także wykonała piosenkę Prząśniczka. 

Internauci byli zachwyceni jej wykonaniem. W komentarzach pod nagraniem na Instagramie nie szczędzą komplementów:

  • Kocham utwór w wykonaniu tej Pani – ciarki mnie przechodzą, gdy tego słucham.
  • Uwielbiam to wykonanie @kasiamos_official piękny głos.
  • Przepiękny głos. Mogłabym słuchać godzinami.

Piosenkarka nie tylko oczarowała swoim śpiewem, ale także wyglądem. Wybrała przepiękną stylizację. Postawiła na długą suknię, z odsłoniętymi ramionami. Dobrała do niej kolorystycznie pasujący płaszcz, a także skórzane kowbojki. Upięła włosy w wysoki kucyk i prezentowała się przepięknie.

Katarzyna Moś - gwiazdy Dzień Dobry TVN

Katarzyna Moś – gwiazdy Dzień Dobry TVN.

Oprócz Moś w piątkowym wydaniu programu pojawiła się także Anna Powierza. Aktorka niedawno na antenie śniadaniówki wspomniała swoją mamę, która była jej najlepszą przyjaciółką:

Ja w ogóle bardzo długo nie chciałam mieć swojego dziecka. Nie czułam tego. Natomiast jak już wreszcie zaszłam w ciążę, to moja mama mi powiedziała: „Aniu nic się nie bój, bo małe dziecko jest jak taki mały piesek”, a ja zawsze kochałam zwierzęta. To była taka pierwsza rada, którą dostałam od mojej mamy. Druga to było to, żeby być szczęśliwą mamą, bo tylko wtedy można mieć szczęśliwe dziecko. Żebym nie zapominała o sobie.

Tym razem opowiedziała o zawodach, do których się przygotowuje. Oprócz wspomnianych pań fotoreporterzy przyłapali przed studiem także: Remigiusza Mroza, Małgorzatę Ohme, Annę Wendzikowską oraz Filipa Chajzera.

Zdjęcia w galerii.


Katarzyna Moś - gwiazdy Dzień Dobry TVN

Katarzyna Moś - gwiazdy Dzień Dobry TVN

Katarzyna Moś - gwiazdy Dzień Dobry TVN

Katarzyna Moś - gwiazdy Dzień Dobry TVN

scena z: Anna Powierza, SK:, , fot. AKPA/AKPA

Anna Powierza - gwiazdy Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×