Szukaj

Gwiazdy świętują Dzień Babci w Dzień Dobry TVN: Magdalena Lamparska, Michał Mikołajczyk, Dorota Wellman

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

W Dzień Dobry TVN świętowano Dzień Babci. Z tej okazji do studia zawitało kilka gwiazd m.in. Magdalena Lamparska i Michał Mikołajczyk. Przed studiem czekali na nich paparazzi. Zobacz zdjęcia.

Dzień Dobry TVN jest programem, bez którego wielu osób nie wyobraża sobie poranka. Śniadaniówka umożliwia im dobre rozpoczęcie dnia, towarzyszy podczas kawy czy śniadania. Program oferowany przez stację TVN cieszy się sporą popularnością wśród młodych odbiorców, w wieku od 16 do 49 lat. Wirtualne Media podawały, że w okresie od 1 września do 30 listopada oglądało go średnio 404 tys. widzów ze wspomnianej grupy.

Gwiazdy czwartkowego wydania Dzień Dobry TVN

Fani śniadaniówki wiedzą, że składa się ona ze stałych segmentów. Nie brakuje wątków związanych z gwiazdami. Nie inaczej było w czwartkowym wydaniu programu. Wyemitowano materiał, który opowiadał o Ilonie i Milenie Krawczyńskich, znanych lepiej jako siostry ADiHD. Panie aktywnie działają na Instagramie, gdzie śledzi je ponad 200 tysięcy internautów. Starają się być motywacją dla swoich fanów:

Nie robimy z siebie idealnych pań. Zawsze umalowanych. Dzieci są dookoła, ale nadal ćwiczę. Nie jest tak łatwo, tu jest dziecko, które chce siusiu, jedzonko, ale nadal to robię. Myślę, że to motywuje dziewczyny — powiedziała Milena.

W materiale zdradzono, że najsłynniejsze siostry w Polsce wychowywały się bez taty. Dziś są wdzięczne swojej mamie, Emilii, że się nimi zaopiekowała:

Jeżeli jest źle, trzeba wyeliminować taką osobę z naszego życia. Na szczęście nasza mama miała na tyle odwagi i siły, że to zrobiła. Dzięki temu miałyśmy szczęśliwe dzieciństwo — powiedziała Ilona.

W czwartkowym wydaniu Dzień Dobry TVN nie zabrakło też wątku związanego z Dniem Babci, który przypada na 21 stycznia. Michał Mikołajczyk i Magdalena Lamparska ujawnili, czego nauczyli się od swoich babć. Gdy aktorzy opuścili studio, stanęli twarzą w twarz z fotoreporterami.

Aktor postawił na granatową koszulę, którą połączył z jeansami, a także puchową kurtką z kapturem. Sięgnął też po ciepłe buty. Z kolei Magdalena wybrała przyciągające spojrzenia, pomarańczowe okrycie wierzchnie, które zestawiła m.in. ze skórzanymi kozakami.

Przed studiem sfotografowano też prowadzących czwartkowy odcinek – Dorotę Wellman i Marcina Prokopa.

Zdjęcia w galerii.


Magdalena Lamparska - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Magdalena Lamparska - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Magdalena Lamparska - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Magdalena Lamparska - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Michał Mikołajczyk  - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Michał Mikołajczyk - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×