Gwiazdy przed studiem DDTVN: Olga Kalicka, Viki Gabor, Beata Ścibakówna

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Viki Gabor, Olga Kalicka, Beata Ścibakówna... Gwiazdy pojawiły się przed studiem Dzień Dobry TVN. Zdjęcia paparazzi obiegły sieć.

Dzień Dobry TVN już od piętnastu lat umila widzom poranki. Chociaż w okresie wakacyjnym program był emitowany w weekendy, od początku tygodnia jest nadawany codziennie. Od godziny 8:00 do 11:30 w studiu pojawiają się ciekawi rozmówcy, poruszane są bardzo interesujące tematy.

Śniadaniówka od momentu, w którym przed laty wyemitowano pierwszy odcinek, przeszła spore zmiany. Nie tylko wymieniono logo, ale także co jakiś czas skład prowadzących jest modyfikowany. Wiosną do ekipy dołączyli: Paulina Krupińska i Damian Michałowski, jesienią Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga. Panie telewizyjny debiut mają jeszcze przed sobą, ale jak wynika z zapowiedzi, szykuje się on bardzo emocjonująco.

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN. Kto się pojawił?

Program, a zwłaszcza jego weekendowe wydania, cieszą się sporą popularnością wśród gwiazd, które przyjmują zaproszenia i przychodzą do studia. Tak jak w niedzielę, gdy gościło w nim kilka znanych osób.

Wśród nich były m.in. Olga Kalicka, Beata Ścibakówna oraz Anna Cieślak. Panie zachęcały widzów, by przychodzili na spektakle. Organizatorzy robią bowiem co w ich mocy, by w dobie pandemii były one jak najbardziej bezpieczne.

W śniadaniówce pojawiła się też Viki Gabor, która nie tylko zaśpiewała, ale także opowiadała o swojej debiutanckiej płycie. Jakie emocje próbowała przekazać?

Moja debiutancka płyta jest o ucieczce, to jest mój świat, do którego chciałbym zaprosić moich fanów. Próbowałam zrobić też tę płytę bardzo zróżnicowaną, żeby wszyscy mieli coś dla siebie.

Paparazzi przed studiem przyłapali także Annę Kalczyńską, która w ostatnim czasie przeszła spektakularną metamorfozę.

Zdjęcia w galerii.


Anna Kalczyńska - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Anna Kalczyńska - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Anna Kalczyńska - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Anna Kalczyńska - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Viki Gabor - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Viki Gabor - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×