Gwiazdy sobotniego wydania „Dzień Dobry TVN”: Anna Kalczyńska, Katarzyna Bonda, Carla Fernandes

Gwiazdy Dzień Dobry TVN

Gwiazdy Dzień Dobry TVN

Anna Kalczyńska, Katarzyna Bonda, Carla Fernandes... Gwiazdy gościły w sobotnim wydaniu Dzień Dobry TVN. Mamy zdjęcia paparazzi.

Dzień Dobry TVN to program, który towarzyszy widzom od prawie szesnastu lat. Przez ten okres sporo się zmieniło: zmodyfikowano logo oraz wygląd studia, część dziennikarzy zrezygnowało ze współpracy ze śniadaniówką, a na ich miejsce zatrudniono nowych. Niezmienne pozostały jednak rozmowy z zaproszonymi do studia gośćmi. Wśród nich nie brakuje znanych i lubianych gwiazd. Prezentują swoje talenty, a także informują o wybranych chwilach z życia.

Chociaż przez pierwszy miesiąc wakacji program pojawiał się na antenie jedynie w weekendy, w sierpniu się to zmieni. Znany i lubiany format będzie towarzyszyć widzom codziennie. Producenci zapewniają, że oglądający będą mogli liczyć na bardzo ciekawe materiały:

Wiemy, jak ważny jest dla naszych widzów program, z którym spędzają każdy poranek, dlatego powracamy do codziennych wydań. Skupimy się na najważniejszych tematach związanych z sezonem wakacyjnym, ale będziemy również kontynuować te projekty, które spotykają się z wyjątkowo pozytywnym odzewem ze strony naszych widzów. Od stycznia do czerwca DDTVN utrzymał pozycję lidera w grupie komercyjnej. To dla nas ogromna motywacja do tego, by tworzyć coraz lepszy program w odpowiedzi na zaufanie, którym obdarzają nas nasi widzowie – podkreśla producentka, Ewa Baj

Gwiazdy sobotniego wydania Dzień Dobry TVN: Bonda, Kalczyńska, Fernandes

W sobotnim wydaniu programu nie brakowało wątków związanych ze znanymi osobami. Na ekranie pojawiło się popularne małżeństwo Olivier Janiak i Karolina Malinowska, którzy promowali Projekt Plaża. W jego ramach przygotowano dla osób odwiedzających nadmorskie miejscowości ciekawe atrakcje. Prowadzący próbował na oczach widzów zaprosić żonę na kawę, ta jednak odmówiła:

 Na kawę nie, ale na mus możemy — powiedziała modelka.

Jak mus, to mus — odparł prezenter.

To jednak nie koniec znanych osób sobotniego wydania śniadaniówki. W Dzień Dobry TVN gościła Katarzyna Bonda, która promowała swoją nową powieść, Klatka dla niewinnych. W studiu pojawiła się też Carla Fernandes, która wykonała jeden ze swoich przebojów. Oprócz wymienionych pań paparazzi przyłapali takie znane nazwiska jak m.in. Andrzej Pągowski, Andrzej Sołysik i Anna Kalczyńska.

Zdjęcia w galerii.


Anna Kalczyńska — gwiazdy Dzień Dobry TVN

Anna Kalczyńska — gwiazdy Dzień Dobry TVN

Anna Kalczyńska — gwiazdy Dzień Dobry TVN

Anna Kalczyńska — gwiazdy Dzień Dobry TVN

Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik — gwiazdy Dzień Dobry TVN

Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik — gwiazdy Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×