Szukaj

Gwiazdy pod studiem “Dzień Dobry TVN”: Natalia Kukulska, Adam Sztaba, Kinga Rusin i inni

Jak co weekend gwiazdy tłumnie pojawiają się na ulicy Hożej w Warszawie pod studiem Dzień Dobry TVN. Na wychodzących gości czekają zawsze paparazzi. Nie inaczej było tym razem. Kto musiał zmierzyć się z blaskiem fleszy? 
Dzień Dobry TVN gwiazdy

Weekendy są wyjątkowo pracowite nie tylko dla celebrytów, ale i dla paparazzi. Muszą wstawać wcześnie rano, by o godzinie ósmej być gotowym i wypatrywać zmierzające do pracy gwiazdy. Najlepsze do tego miejsca to ulica Hoża oraz Woronicza w Warszawie. Oczywiście nie są to przypadkowe ulice. Na pierwszej znajduje się studio Dzień Dobry TVN, a na drugiej Pytania na śniadanie.

Kto w tym tygodniu zaszczycił swoją obecnością? Jak można było się spodziewać, jedną z gwiazd była Kinga Rusin. Dziennikarka jako prowadząca program, co dwa tygodnie przechadza się warszawską ulicą i kokietuje paparazzi. Towarzyszył jej dzisiaj piesek Czarek, który często kradnie całe show.

Oprócz nich paparazzi zrobili zdjęcia: Adamowi Sztabie, Kubie Badachowi, Tomaszowi Sekielskiemu oraz pięknej Natalii Kukulskiej. Gwiazdy muzyki opowiedziały o zbliżającym się koncercie Życia mała garść, upamiętniającym zmarłych rodziców piosenkarki, Annę Jantar i Jarosława Kukulskiego.

Kto wyglądał najlepiej? Przejrzyjcie galerię i sami oceńcie!

Też to zauważyliście? Książę Harry ma swój ulubiony, szary sweterek! To będzie przecież hit sezonu!

Niestosowny żart królowej Elżbiety na widok syna Meghan Markle i księcia Harry’ego ujrzał światło dzienne! Jak ona mogła powiedzieć coś takiego!

Tomasz Kammel w łóżku ze znaną polską gwiazdą! A przecież kilka dni temu widziany był na randce z nową partnerką…


Pytanie na śniadanie czy Dzień Dobry TVN – który program wolisz?

×