Szukaj

Gwiazdy pod studiem „Dzień Dobry TVN”: Natalia Kukulska, Adam Sztaba, Kinga Rusin i inni

Jak co weekend gwiazdy tłumnie pojawiają się na ulicy Hożej w Warszawie pod studiem Dzień Dobry TVN. Na wychodzących gości czekają zawsze paparazzi. Nie inaczej było tym razem. Kto musiał zmierzyć się z blaskiem fleszy? 
Dzień Dobry TVN gwiazdy

Dzień Dobry TVN gwiazdy

Weekendy są wyjątkowo pracowite nie tylko dla celebrytów, ale i dla paparazzi. Muszą wstawać wcześnie rano, by o godzinie ósmej być gotowym i wypatrywać zmierzające do pracy gwiazdy. Najlepsze do tego miejsca to ulica Hoża oraz Woronicza w Warszawie. Oczywiście nie są to przypadkowe ulice. Na pierwszej znajduje się studio Dzień Dobry TVN, a na drugiej Pytania na śniadanie.

Kto w tym tygodniu zaszczycił swoją obecnością? Jak można było się spodziewać, jedną z gwiazd była Kinga Rusin. Dziennikarka jako prowadząca program, co dwa tygodnie przechadza się warszawską ulicą i kokietuje paparazzi. Towarzyszył jej dzisiaj piesek Czarek, który często kradnie całe show.

Oprócz nich paparazzi zrobili zdjęcia: Adamowi Sztabie, Kubie Badachowi, Tomaszowi Sekielskiemu oraz pięknej Natalii Kukulskiej. Gwiazdy muzyki opowiedziały o zbliżającym się koncercie Życia mała garść, upamiętniającym zmarłych rodziców piosenkarki, Annę Jantar i Jarosława Kukulskiego.

Kto wyglądał najlepiej? Przejrzyjcie galerię i sami oceńcie!

Też to zauważyliście? Książę Harry ma swój ulubiony, szary sweterek! To będzie przecież hit sezonu!

Niestosowny żart królowej Elżbiety na widok syna Meghan Markle i księcia Harry’ego ujrzał światło dzienne! Jak ona mogła powiedzieć coś takiego!

Tomasz Kammel w łóżku ze znaną polską gwiazdą! A przecież kilka dni temu widziany był na randce z nową partnerką…


Kuba Badach pod studiem Dzień Dobry TVN

Kuba Badach pod studiem Dzień Dobry TVN

Natalia Kukulska i Adam Sztaba pod studiem Dzień Dobry TVN

Natalia Kukulska i Adam Sztaba pod studiem Dzień Dobry TVN

Tomasz Sekielski pod studiem Dzień Dobry TVN

Tomasz Sekielski pod studiem Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×