Szukaj

Przyjaciel Szpaka ma gest. Gosia Andrzejewicz pokazała prezent, jakim ją obdarował. Był też słodki buziak

Gosia Andrzejewicz i Norbert Dąbek

Gosia Andrzejewicz i Norbert Dąbek

Gosia Andrzejewicz po długiej przerwie w końcu mogła wrócić do pracy. Ruszyły już zdjęcia do show Polsatu, w którym niebawem ponownie zobaczymy i usłyszymy wokalistkę. Czas, który spędza w Warszawie, wykorzystała nie tylko na pracę, ale także na spotkania z przyjaciółmi. 

Ze względu na kwarantannę zawieszone zostały zdjęcia do niemal wszystkich shows i programów. Wiosenna ramówka większości kanałów telewizyjnych została wywrócona do góry nogami. Z emisji zniknęły produkcje, na które widzowie czekali z wielkim utęsknieniem. Na ekranach nie oglądaliśmy między innymi Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Show emitowane w Polsacie, w którym występują najpopularniejsze gwiazdy, od 6 lat bawi wszystkich fanów muzyki. Zadaniem jego uczestników jest jak najwierniejsze odwzorowanie pod względem wokalu, wizerunku i ruchów innych artystów, których dla nich wylosowano. W jesienniej ramówce pojawi się już 13 edycja tego popularnego programu, który został przerwany ze względu na pandemię.

Podczas wiosennej ramówki ukazały się zaledwie dwa odcinki. Pierwszy z nich poświęcony był zmarłemu aktorowi Pawłowi Królikowskiemu, który był wieloletnim jurorem w programie. W kolejnym drugim odcinku uczestników i telewidzów poinformowano o zawieszeniu emisji.

Jak Norbert Dąbek rozpieszcza Gosię Andrzejewicz?

W najnowszej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo wystąpi wiele gwiazd, wśród nich jest również Gosia Andrzejewicz. Wokalistka w końcu mogła przyjechać do Warszawy i wrócić na plan programu. Nagrania i próby do show już ruszyły pełną parą. W pierwszym odcinku show artystka wcieliła się w  Selenę Gomez, w drugim fenomenalnie przeobraziła się w wokalistę One Republic – Ryana Teddera. Teraz ponownie będziemy mogli zobaczyć ją w kolejnych odsłonach.

Podczas wizyty w Warszawie Gosia nie zapomniała o swoich przyjaciołach. Na Instagramie pochwaliła się zdjęciem ze spotkania z restauratorem – Norbertem Dąbkiem. Biznesmen, który zjechał niemal cały świat, przyjaźni się z wieloma gwiazdami, między innymi z Michałem Szpakiem. Jednak z Gosią łączy go szczególna więź, o czym obydwoje często pisali w mediach społecznościowych.

Znajomy gwiazdy obdarował ją przepięknym bukietem kolorowych kwiatów. Widać, że tych dwoje przez pandemię koronawirusa bardzo się za sobą stęskniło. Zdjęciu towarzyszył piękny opis.

Nasze uśmiechnięte oczy mówią same za siebie. W końcu udało nam się spotkać po wielu dniach koronawirusowej rozłąki! To prawdziwe szczęście spotkać w życiu taką osobę jak Norbert. Przyjaźń to cicha obietnica, która mówi: byłem/byłam, jestem i będę zawsze przy Tobie w każdej chwili, gdy będziesz mnie potrzebować. Macie też w swoim życiu takie osoby? Widzieliście jaki wspaniały bukiet dostałam od Norberta?

Widać, że wokalistkę i jej znajomego łączy prawdziwa przyjaźń. Miejmy nadzieję, że teraz, gdy zniesiono kwarantannę i obostrzenia Gosia i Norbert będą mogli spotykać się częściej.


Gosia Andrzejewicz i Norbert Dąbek

Gosia Andrzejewicz i Norbert Dąbek

Gosia Andrzejewicz i Norbert Dąbek

Gosia Andrzejewicz i Norbert Dąbek

Gosia Andrzejewicz i Norbert Dąbek

Gosia Andrzejewicz i Norbert Dąbek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×