Szukaj

Rewia mody w telewizji śniadaniowej! Paparazzi upolowali gości „Dzień Dobry TVN” i „Pytania na Śniadanie”

Goście Dzień Dobry TVN i Pytania na Śniadanie

Goście „Pytania na Śniadanie” i „Dzień Dobry TVN”

Paparazzi żyją z robienia zdjęć gwiazdom wtedy, kiedy zupełnie się tego nie spodziewają. Im większa gwiazda, tym większe zarobki – a gdzie lepiej „polować” na znane i lubiane, jeśli nie przed siedzibą telewizji śniadaniowej? W tym tygodniu przebiegłym fotografom udało się złapać gwiazdy wychodzące z wywiadów, których udzielały w siedzibie Pytania na Śniadanie oraz Dzień Dobry TVN.

Na zdjęciach widzimy Weronikę RosatiNataszę UrbańskąMarcelinę Zawadzką Zosię Ślotałę. Trzeba przyznać, że takiej rewii mody przed telewizją nie było od dawna!

Weronika i Marcelina postawiły na wygodny, sportowy styl. Zawadzkiej trudno byłoby nie zauważyć w puchowej kurteczce w intensywnie pomarańczowym kolorze i włosami spiętymi w zabawny kucyk. Wyeksponowała jednak szczupłe nogi w obcisłych spodniach. Rosati z kolei postawiła na biały sweterek, który świetnie pasował do wąskich czarnych spodni i wysokich kozaków. Parka z futerkiem na kapturze, hit zeszłego i obecnego sezonu, pięknie dopełniała zestaw.

Zosia i Natasza postanowiły pójść w stronę niezobowiązującej elegancji. Ślotała miała na sobie sukienkę w barwne wzory i piękne różowe szpilki, a przed chłodem chronił ją stylowy szary płaszcz o szlafrokowym kroju. W połączeniu z jasnymi włosami i lekkim makijażem, kreacja tworzyła harmonijny obrazek. Urbańska sięgnęła za to do mody inspirowanej męską i pojawiła się w ciemnoszarym garniturze i czarnym golfiku, które przełamała brązowym paskiem.

Która stylizacja podoba wam się najbardziej?

Tego TVN w życiu nie wyemituje. Marcin Prokop pokazał, co dzieje się w czasie przerw na planie „Dzień Dobry TVN

Robi się coraz namiętniej! Jacek Borkowski z córką i swoją śliczną pogodynką gwiazdami „Dzień Dobry TVN”!

Goście „Pytania na Śniadanie” i „Dzień Dobry TVN” upolowani przez paparazzi! Co za stylizacje!

 


Zosia Ślotała - goście

Zosia Ślotała - goście "Dzień Dobry TVN" i "Pytanie na Śniadanie"

Natasza Urbańska - goście

Natasza Urbańska - goście "Dzień Dobry TVN" i "Pytanie na Śniadanie"

Weronika Rosati - goście

Weronika Rosati - goście "Dzień Dobry TVN" i "Pytanie na Śniadanie"

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×