Paparazzi upolowali prawdziwe piękności przed studiem „Dzień Dobry TVN”. Było prawie jak na wybiegu!

Goście dzień dobry TVN

Goście „Dzień Dobry TVN” przed studiem

Nie ma lepszego miejsca na „upolowanie” największych polskich gwiazd niż parking i ulica przed studiem Dzień Dobry TVN. W najpopularniejszej śniadaniówce w Polsce zawsze goszczą nazwiska z pierwszych stron gazet, a paparazzi czatują na nie godzinami, czekając aż wyjdą z nagrań i pozwolą zrobić sobie kilka zdjęć. Przepiękne stylizacje, staranne makijaże i zjawiskowe gwiazdy – nie inaczej było 25 listopada.

Tym razem fotografom udało się przyłapać Joannę KrupęMartynę WojciechowskąAnnę KalczyńskąAnnę Markowską. Topmodelka i jej aspirująca do tego miana podopieczna z programu Top Model wyglądały naprawdę obłędnie w swoich stylizacjach. Anna zaprezentowała się w programie tuż przed poniedziałkowym finałem siódmego sezonu show – czyżby była faworytką do wygranej?

Martyna, swoim zwyczajem, postawiła na wygodę. Gdy nie musi akurat wyjść na czerwony dywan, preferuje wygodne ubrania od szpilek i widowiskowych kreacji, ale wygląda w jednym i w drugim dokładnie tak samo świetnie. Tym razem założyła fioletową kurtkę, a obcisłe spodnie podkreśliły jej zgrabne nogi. Naturalność w najlepszej odsłonie.

Kalczyńska z kolei walczyła z torbą na ubrania, prawdopodobnie skrywającą jej kreację z najnowszego wydania programu. Uśmiechnięta, z rozwianymi włosami, stanowiła niezwykle przyjemny obiekt dla paparazzich.

Która podoba wam się najbardziej?

Kinga Rusin już szaleje ze stylizacjami w „Agencie” ! Najnowszej raczej nie ubrałaby do „Dzień Dobry TVN

Rewia mody w telewizji śniadaniowej! Paparazzi upolowali gości „Dzień Dobry TVN” i „Pytania na Śniadanie

Goście „Pytania na Śniadanie” i „Dzień Dobry TVN” upolowani przez paparazzi! Co za stylizacje!


Joanna Krupa - goście

Joanna Krupa - goście "Dzień Dobry TVN"

Anna Markowska - goście

Anna Markowska - goście "Dzień Dobry TVN"

Martyna Wojciechowska - goście

Martyna Wojciechowska - goście "Dzień Dobry TVN"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×