Pique po głośnej aferze po rozstaniu z Shakirą, przyłapany ze znaną pięknością! Co z nową partnerką?

Pique

Pique

Gerard Pique został sfotografowany przez paparazzi na meczu NBA z jedną z najpiękniejszych kobiet świata. Uśmiechnięci i w objęciach świetnie się bawili.

Gerard Pique od kilku miesięcy jest bohaterem kolorowej prasy. Były piłkarz Barcelony i reprezentant Hiszpanii ma za sobą głośne rozstanie z Shakirą. Przez 12 lat byli jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie i doczekali się dwóch synów: Milana i Sashę. Wydawało się, że spędzą życie razem, a ich fani czekali na wieści o ślubie, tymczasem doczekali się rozstania w atmosferze skandalu.

Gdy na drodze piłkarza stanęła dużo młodsza od jego obecnej partnerki blondynka, z którą pracował, całkowicie stracił głowę. Partner Shakiry wdał się w głośny romans, a rozpad związku z Kolumbijką odbywał się na oczach całego świata. Tabloidy aż huczały od kolejnych doniesień. Zrobiło się bardzo nieprzyjemnie.

Gerard spotkał się ze sporą krytyką fanów. Wielu z nich w tej trudnej sytuacji stanęło bowiem po stronie Shakiry. Nawet w czasie meczów musiał wysłuchiwać dobiegające z trybun gwizdy skandowanie imienia matki swoich dzieci.

Wokalistka postanowiła rozliczyć się z ojcem swoich dzieci. Nagrała piosenkę, w której nie oszczędziła ani jego, ani kochanki piłkarza. Utwór w kilka godzin stał się viralem.

Jestem warta więcej niż dwie 22-latki. Wymieniłeś Ferrari na Twingo. Wymieniłeś Rolexa na Casio. Na siłowni bywasz często, ale czasem warto popracować też nad mózgiem – śpiewa Shakira.

Pique chciał nieco odpocząć od zamieszania, które powstało wokół niego i jego nowego związku. Wyjechał więc do Paryża, ale i to nie umknęło uwadze paparazzi, którzy uparcie chcieli sfotografować go z Clarą Chia Marti. Tymczasem media obiegły jego zdjęcia w objęciach jednej z najpiękniejszych kobiet świata, Iriny Shayk.

Pique w objęciach Iriny Shayk na meczu NBA

Gerard Pique pokazał się na meczu NBA, na którym gościło sporo gwiazd. Widać, że mimo zamieszania jest w świetnej formie. Uśmiechnięty pozował w objęciach jednej z najpiękniejszych kobiet świata, supermodelki Iriny Shayk. Nic dziwnego, że był taki zadowolony. Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii.


Pique i Irina Shayk

Pique i Irina Shayk

Pique i Irina Shayk

Pique i Irina Shayk

Pique i Irina Shayk

Pique i Irina Shayk

Komentarze

 • Gość pisze:

  Jest tyle pięknych kobiet, z Belluci na czele, ale fenomenu Iriny nigdy nie zrozumiem. Uroda kosmity.

 • Gość Monika pisze:

  Nie przyszło jej do głowy ,że spokojną fajna dziewczyna jest więcej warta niż ona. Pieniądze i sława to nie plus co do związku dwojga ludzi. On pieniądze na

 • rozwódka pisze:

  Ma 46 lat, nie bronię go absolutnie, niech odpuści. Piosenka jest okropna, nie dla takiej diwy.

 • Gość pisze:

  Ta to ma branie jak nie Kanye West to Pique😂

 • Gość pisze:

  Jak inni wolny to się bawi jak widać płacze ze śmiechu tylko o gumkach niech pamięta źeby potem nie było kolejnych allimentów a po co odśnieżać jak moźna klepać mercedesy całe źycie yoga relax ha ha i to tyle

 • Bea pisze:

  Nie walcz kobieto już o wiarołolmce,nie warto

  • Gość pisze:

   Ta piosenka nie jest walką o wiarołomcę, tylko rozrachunkiem z nim oraz o tym, że nie ma możliwości powrotu i o jej wyjeździe z Hiszpanii. Poza tym publikowanie piosenek jest istotą jej pracy i sposobem na zarabianie. Ona musi pracować, bo tatuś łaskawie zgodził się na wyjazd dzieci do USA pod warunkiem, że nie będzie płacił alimentów oraz że Shakira będzie mu finansowała bilety, kiedy będzie chciał odwiedzić chłopców.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×