Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 23.04.2018

Ewa Mielnicka zadawała szyku w stolicy Wielkiej Brytanii. Wiemy, na jakie marki postawiła, będąc w Londynie

Ewa Mielnicka w Londynie (fot. Tomasz Kiełczewski)


Ewa Mielnicka w Londynie

To nie był pierwszy raz, kiedy Ewa Mielnicka była w Londynie. Już kiedyś miał okazję odwiedzić centrum Wielkiej Brytanii. Jednak po raz pierwszy poleciała tam w tak ważnym celu.

Miss Polski 2014 była w grupie polskich gwiazd, które w tym roku uczestniczyły w finale zbiórki pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wśród londyńskiej Polonii. Choć wcześniej już wspierała szlachetną inicjatywę Jurka Owsiaka, pierwszy raz w takim wymiarze i na międzynarodową skalę. Wyjazd udał się wyśmienicie, gdyż zebrano rekordową kwotę około 240 tys. złotych!

Zobacz: Polskie gwiazdy wsparły WOŚP w Londynie. Zebrały rekordową kwotę

Oprócz działań na rzecz WOŚP, Ewie udało się wyskoczyć na spacer i zakupy. Zwłaszcza te drugie, gdy trwają wyprzedaże, są w Londynie wręcz obowiązkowe. 🙂

Ewa kocha Londyn za jego niepowtarzalną atmosferę. Po raz kolejny przekonała się, że zakupy tam to sama przyjemność, choć od różnorodności oferty i atrakcyjnych obniżek cen czasami kręciło się w głowie – powiedziała nam znajoma Ewy.

Oprócz buszowania w butikach i sklepach z bibelotami, Ewa Mielnicka chłonęła atmosferę stolicy Wielkiej Brytanii. A że najprzyjemniej to robić w dobrym towarzystwie, na spacer ulicami Londynu wybrała się z Karolem Nowakowskim, redaktorem naczelnym Jastrząb Post, który również uczestniczył w finale WOŚP.

Na londyńską stylizację Ewy złożyła się jasna sukienka Moda Coctail Magdalena Domasik, którą uzupełniała kurtka River Island i czarne botki. Całość tonowały czarne kryjące rajstopy, sprawiając, że ubiór był elegancki, ale niezbyt formalny.

Więcej zdjęć Ewy Mielnickiej z Londynu znajdziesz w naszej galerii.

Ewa Mielnicka i Karol Nowakowski, redaktor naczelny Jastrzabpost.pl (fot. Facebook)

Ewa Mielnicka i Karol Nowakowski, redaktor naczelny Jastrzabpost.pl (fot. Facebook)

Byłeś/aś w Londynie?Komentarzy: 1


Gość | 20 stycznia 2016, 23:26

Ladna jest


Dodaj komentarz
×