Szukaj

Ewa Chodakowska w wystrzałowych kozakach chwali się nogami. Zestawiła je z seksowną mini i zadała szyku przed studiem “Pytania na Śniadanie”

Ewa Chodakowska pytanie na śniadanie

Ewa Chodakowska pod studiem “Pytanie na Śniadanie”

Ewa Chodakowska przyłapana przez paparazzi pod studiem Pytanie na Śniadanie. Gwiazda w towarzystwie Roberta Kupisza i Idy Nowakowskiej wychodziła z nagrania. Miała na sobie wystrzałowe kozaki i seksowną mini, a paparazzi oszaleli na jej widok. Zobaczcie zdjęcia!

Przed Ewą Chodakowską pracowite miesiące. Jastrząb Post jako pierwsze poinformowało, że trenerka w towarzystwie Roberta KupiszaIdy Nowakowskiej zasiądzie w jury nowego programu TVP, Dance, Dance, Dance. Poza normalnymi obowiązkami, promowaniem i udoskonalaniem własnej marki i wyjazdami treningowymi, gwiazda będzie więc miała na głowie kolejny projekt. Nie wygląda jednak na to, by była z tego powodu przesadnie zmartwiona – wręcz przeciwnie. Paparazzi przyłapali ją pod studiem Pytanie na Śniadanie, w którym promowała swój nowy program w towarzystwie pozostałych jurorów. Postawiła na seksowną stylizację i wyglądała niesamowicie!

Chodakowska zestawiła sportową mini z kapturem z obłędnymi kozakami nad kolano i odsłoniła szczupłe uda. Jej obłędne nogi w takim outficie prezentowały się jeszcze lepiej niż zwykle. By uchronić się przed chłodem, którego mimo tegorocznej łagodnej zimy nie brakuje, Ewa narzuciła na ramiona modny puchowy płaszczyk z błyszczącego materiału. Włosy pozostawiła rozpuszczone, a na twarzy miała okulary przeciwsłoneczne, świetnie zgrywające się z resztą. Stylizację wykończyła podręczną skórzaną torbą.

Jak wam się podoba w takim wydaniu? 😉

Ewa Chodakowska chyba minęła się z powołaniem! Powinna być wokalistką! [WIDEO]

Ewa Chodakowska w bikini szaleje w śniegu jak na rajskiej plaży! Rozgrzała okolicę do czerwoności!

Ewa Chodakowska całą noc męczyła się z ubieraniem choinki! Efekt końcowy powalił z nóg nawet jej małżonka!


Pytanie na śniadanie czy Dzień Dobry TVN – który program wolisz?

×