Szukaj

Photoshop czyni cuda, a jak Eva Longoria po porodzie wygląda w realu? Paparazzi zrobili jej zdjęcia z ukrycia

Eva Longoria forma po ciąży

Czy Eva Longoria wróciła do formy po ciąży?

Kilka miesięcy temu Eva Longoria doczekała się swojego długo wypatrywanego dziecka. Gwiazda nigdy nie ukrywała, że bycie matką i założenie rodziny jest jej największym marzeniem, ale nie miała niestety szczęścia do partnerów. Próbowała kilka razy, bezskutecznie, aż wreszciem gdy w jej życiu pojawił się Jose Baston, wszystko się zmieniło. Teraz seksowna gwiazda Gotowych na wszystko jest szczęśliwą mamą, a mały Santiago podbija Instagram.

Debiutował już z mamą na kilku okładkach, jest częstym gościem w jej portalach społecznościowych i trzeba przyznać, że jest naprawdę uroczym maluchem. A co z Evą? W ciąży wyglądała piękniej niż kiedykolwiek. Promienna, uśmiechnięta i niezwykle szczęśliwa, chwaliła się swoim brzuszkiem w domowych pieleszach i na salonach. Teraz po krągłościach zostały już tylko zdjęcia i wspomnienia, a aktorka zdecydowanie wróciła do formy.

Choć nosząc pod sercem syna była wyraźnie bardziej krągła, szczególnie na twarzy, po dodatkowych kilogramach nie ma już śladu. Eva pochwaliła się sylwetką podczas drogi na sesję zdjęciową dla marki Balmain.

W obcisłych legginsach, czarnym swetrze z modnymi rozdarciami i skórzanych botkach prezentowała się zjawiskowo. Włosy zebrała w koka na czubku głowy, a twarz przysłoniła okularami przeciwsłonecznymi, choć dla oka wprawnego fana nie była to żadna przeszkoda.

Wcześniej paparazzi zrobili też kilka zdjęć Evie na lotnisku w Paryżu. Aktorka w identycznym komplecie prowadziła wózek z synem.

Jak myślicie, w czym tkwi sekret jej szybkiego powrotu do formy?

Przepiękna Eva Longoria pokazała synka w całej odsłonie! Teraz dopiero widać jak bardzo chłopiec jest podobny do mamy!

43-letnia Eva Longoria przed samym porodem szaleje z przyjaciółkami na swoim Baby Shower! Jej brzuch jest już ogromny!

Eva Longoria coraz większa! Filigranowa aktorka ma już ogromny ciążowy brzuszek


Czy podoba Ci się Eva Longoria?

×