Szalony pomysł opiekunki Violetty Villas! Gdyby nie te zdjęcia, nie uwierzylibyśmy, że to prawda [GALERIA]

Elżbieta Budzyńska koczuje pod domem Violetty Villas

Elżbieta Budzyńska koczuje pod domem Violetty Villas

Elżbieta Budzyńska koczuje pod domem Violetty Villas

Kolejny skandal z Elżbietą Budzyńską, opiekunką Violetty Villas. Kobieta od kilku dni koczuje pod willą zmarłej gwiazdy w Lewinie koło Kudowy. Dlaczego zdecydowała się na życie w polowych warunkach? O wszystkim opowiedziała Super Expressowi.

Okazuje się, że Budzyńska nie chce wprowadzić się do willi, której prawnym właścicielem jest Krzysztof Gospodarek, syn zmarłej artystki. Elżbieta obawia się, że po raz kolejny zostanie postawiony zarzut kradzieży czy włamania.

Do środka nie wejdę, bo zaraz będą mówić, że coś ukradłam. Ale zachowałam sobie kluczyć do furtki od podwórka i rozbiłam tu namiot. Czekam na Gospodarka, niech on wpuści mnie do domu

Sytuacja jest o tyle zabawna, że Budzyńska sama doniosła mediom o trudnych warunkach. Co więcej, zaprosiła fotoreporterów, którym chętnie zapozowała przed namiotem. Pokazała też, co zabrała ze sobą do Lewina, aby przeżyć przez najbliższe dni. Ma czajnik, herbatę, lekarstwa i ciepłe ubrania.

Sąsiedzi Budzyńskiej twierdzą, że cała sytuacja jest prowokacją, a kobieta w ogóle nie śpi w różowym namiocie. Super Express dodaje, że gdy umówili się z nią na wywiad, nie było jej na miejscu. Pojawiła się dopiero na umówioną sesję.

No przecież jestem tam cały czas! Czasami jeżdżę do Kudawy umyć się i załatwić inne swoje potrzeby

Co o tym sądzicie?

Zobacz: W końcu! Powstaje film o Violetcie VIllas. Znamy szczegóły

Opiekunka Violetty Villas 2016

Opiekunka Violetty Villas 2016

Opiekunka mieszka pod domem Violetty Villas

Opiekunka mieszka pod domem Violetty Villas


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×