Eleganckie gwiazdy przed studiem „DDTVN”: Agnieszka Woźniak-Starak, Karolina Malinowska, Sonia Bohosiewicz

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

We wtorek 30 marca do Dzień Dobry TVN zajrzały Sonia Bohosiewicz, Karolina Malinowska, Gabi Drzewiecka i kilka innych gwiazd. Przed studiem zadały szyku.

Dzień Dobry TVN to lubiany program telewizji śniadaniowej, który towarzyszy widzom od września 2005 roku. To właśnie wtedy zadebiutował pierwszy odcinek, który poprowadzili Kinga Rusin Marcin Meller. Przez prawie dwie dekady sporo się zmieniło. Śniadaniówka zaczęła się pojawiać na antenie codziennie i w takiej formule nadawana jest do dziś. Zmodyfikowano też logo, skład prowadzących i wygląd studia.

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN. Kto się pojawił?

Codziennie na antenie porannego programu TVN są poruszane ciekawe wątki, nie brakuje też niespodziewanych zwrotów akcji. Tak było m.in. w niedzielnym odcinku, gdy do studia wkroczyła policja i przerwała emisję (szczegóły i wideo z akcji tutaj). Regularnie na wizji pojawiają się goście, wśród których są też gwiazdy.

We wtorkowym wydaniu gościło kilka znanych osób. Wśród nich były m.in. Laura Breszka, Karolina Malinowska Sonia Bohosiewicz. Panie są doskonałym przykładem na to, że kariera i życie mamy mogą iść w parze. W śniadaniówce dzieliły się swoimi doświadczeniami związanymi z rodzicielstwem. Przekonywały, że w ważnych sprawach nie powinno się okłamywać dziecka:

Generalnie myślę, że jeżeli dotykamy takich poważnych tematów, to faktycznie lepiej nie kłamać, tylko język, którym się posługujemy, dostosować jednak do poziomu dziecka. Bo wiadomo, że inaczej będziemy rozmawiać z 3-latkiem, a inaczej będziemy rozmawiać z 12-latkiem – podkreślała Karolina Malinowska, mama 11-letniego Fryderyka, 10-letniego Christiana oraz 7-letniego Juliana.

Gwiazdy dodały, że zupełnie inaczej wygląda to w przypadku niegroźnych informacji, takich jak m.in. istnienie świętego Mikołaja. Laura Breszka ujawniła, że jej dziecko nadal wierzy, że on istnieje:

Moja córka wierzy w świętego Mikołaja, bo on istnieje i jestem z tego dumna nawet. […] Mam taką tradycję w domu, że jak 3-latek, który ze mną mieszka, idzie spać, a są u mnie znajomi, to wszyscy „idziemy spać”. Wyłączamy światło, oni kładą się na stołach, kanapach i chrapią, a my wtedy po cichutku idziemy spać z Danielkiem, żeby ich nie budzić – mówiła Laura Breszka.

Breszka, Malinowska i Bohosiewicz, gdy opuściły studio, stanęły oko w oko z reporterami, którym zapozowały do kilku zdjęć.

Sonia Bohosiewicz i Karolina Malinowska - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Sonia Bohosiewicz i Karolina Malinowska – Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Paparazzi przed budynkiem śniadaniówki przyłapały też dziennikarki związane ze stacją. Agnieszka Woźniak-Starak i Gabi Drzewiecka postawiły na przepiękne stylizacje. Zdjęcia znajdziecie w galerii.


Agnieszka Woźniak-Starak - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

scena z: Laura Breszka, SK:, , fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Laura Breszka - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×