Szukaj

Luksusowa Edyta Górniak pije szampana za 450 zł z przystojniakiem! Ze spotkania wyszła z ogromnym bukietem róż!

Edyta Górniak przyłapana podczas tajemniczego spotkania ze swoim ulubionym przystojniakiem. Diwa raczyła się szampanem w przemiłym towarzystwie, dostała też w prezencie imponujący bukiet kwiatów. Wyglądała znakomicie! Zobaczcie zdjęcia
Edyta Górniak pije szampana i niesie kwiaty

Edyta Górniak ma ostatnio naprawdę doskonałą passę. Choć rok 2018 nie był dla niej zbyt łaskawy, w 2019 weszła z uśmiechem na ustach i przytupem. Po nieudanym związku z Mateuszem Zalewskim diwa znalazła miłość w ramionach Tomasza Mazurkiewicza, a jej kariera w Polsce rozkwita na nowo. Koncerty rozchodzą się jak świeże bułeczki, gwiazda znów bryluje na salonach, a udział w Agent – Gwiazdy 4, choć bardzo krótki, kolejny raz posłał ją wprost na pierwsze strony gazet. Nic więc dziwnego, że paparazzi chodzą za nią krok w krok.

Niedawno przyłapali ją w jednej z najmodniejszych warszawskich restauracji w towarzystwie Marcina – wieloletniego współpracownika i przyjaciela. Para korzystając z pięknej pogody, raczyła się szampanem na zewnątrz. Okazja musiała być wyjątkowa, ponieważ w topowych knajpach w stolicy lampka szampana kosztuje minimum 70 złotych, co nie jest groszową sprawą. Wszystko wskazuje na to, że diwa i jej towarzysz oblewali jakiś sukces, o którym lada dzień usłyszy cała Polska.  Wystrojona w przepiękny żółty płaszcz, obcisłe spodnie i beżowe szpilki Edyta wyglądała na bardzo szczęśliwą, a ze spotkania wyszła z naręczem białych róż – jej ulubionych kwiatów.

Jak myślicie, jaką okazję świętowała z Marcinem? Czyżby miłość natchnęła ją do pisania nowych piosenek i już niedługo będziemy mogli nasycić uszy świeżutką płytą? 😉

Zobacz: Edyta Górniak i Tomasz Mazurkiewicz są parą?! Tylko u nas oficjalny komentarz managera gwiazdy!

Zobacz: Kulisy ognistego romansu Edyty Górniak i przystojnego piłkarza wyszły na jaw! Zaczęło się jak w hollywoodzkiej komedii romantycznej!

Zobacz: Edyta Górniak zrobiła piękne zdjęcie nowemu ukochanemu. Spotykają się dłużej niż myśleliśmy


Czy lubisz styl Edyty Górniak?

×