Szukaj

Luksusowa Edyta Górniak pije szampana za 450 zł z przystojniakiem! Ze spotkania wyszła z ogromnym bukietem róż!

Edyta Górniak pije szampana i niesie kwiaty

Edyta Górniak pije szampana i niesie kwiaty

Edyta Górniak przyłapana podczas tajemniczego spotkania ze swoim ulubionym przystojniakiem. Diwa raczyła się szampanem w przemiłym towarzystwie, dostała też w prezencie imponujący bukiet kwiatów. Wyglądała znakomicie! Zobaczcie zdjęcia

Edyta Górniak ma ostatnio naprawdę doskonałą passę. Choć rok 2018 nie był dla niej zbyt łaskawy, w 2019 weszła z uśmiechem na ustach i przytupem. Po nieudanym związku z Mateuszem Zalewskim diwa znalazła miłość w ramionach Tomasza Mazurkiewicza, a jej kariera w Polsce rozkwita na nowo. Koncerty rozchodzą się jak świeże bułeczki, gwiazda znów bryluje na salonach, a udział w Agent – Gwiazdy 4, choć bardzo krótki, kolejny raz posłał ją wprost na pierwsze strony gazet. Nic więc dziwnego, że paparazzi chodzą za nią krok w krok.

Niedawno przyłapali ją w jednej z najmodniejszych warszawskich restauracji w towarzystwie Marcina – wieloletniego współpracownika i przyjaciela. Para korzystając z pięknej pogody, raczyła się szampanem na zewnątrz. Okazja musiała być wyjątkowa, ponieważ w topowych knajpach w stolicy lampka szampana kosztuje minimum 70 złotych, co nie jest groszową sprawą. Wszystko wskazuje na to, że diwa i jej towarzysz oblewali jakiś sukces, o którym lada dzień usłyszy cała Polska.  Wystrojona w przepiękny żółty płaszcz, obcisłe spodnie i beżowe szpilki Edyta wyglądała na bardzo szczęśliwą, a ze spotkania wyszła z naręczem białych róż – jej ulubionych kwiatów.

Jak myślicie, jaką okazję świętowała z Marcinem? Czyżby miłość natchnęła ją do pisania nowych piosenek i już niedługo będziemy mogli nasycić uszy świeżutką płytą? 😉

Zobacz: Edyta Górniak i Tomasz Mazurkiewicz są parą?! Tylko u nas oficjalny komentarz managera gwiazdy!

Zobacz: Kulisy ognistego romansu Edyty Górniak i przystojnego piłkarza wyszły na jaw! Zaczęło się jak w hollywoodzkiej komedii romantycznej!

Zobacz: Edyta Górniak zrobiła piękne zdjęcie nowemu ukochanemu. Spotykają się dłużej niż myśleliśmy


Edyta Górniak z bukietem białych róż

Edyta Górniak z bukietem białych róż

Edyta Górniak dostała bukiet kwiatów

Edyta Górniak dostała bukiet kwiatów

Edyta Górniak ze swoim współpracownikiem na obiedzie

Edyta Górniak ze swoim współpracownikiem na obiedzie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×