Szukaj

Edyta Górniak z Allankiem przyłapani na wytwornym lunchu w upalny dzień! Gwiazda w zmysłowej kreacji wyglądała jak Miss Lata!

Edyta Górniak została przyłapana przez paparazzi podczas obiadu z najbliższymi. Przy stole towarzyszyli jej syn Allan Krupa oraz dwie tajemnicze kobiety. Zobacz, jak wspólnie spędzili upalny dzień.

Edyta Górniak i Allan Krupa w restauracji

Edyta Górniak przeżywa ostatnio trudne chwile. Nie może kupić znaleźć dla siebie idealnego mieszkania, a w weekend ze względów bezpieczeństwa musiała odwołać swój koncert. Piosenkarka postanowiła odetchnąć po ostatnich wydarzeniach i zdecydowała, że zaprosi przyjaciół do restauracji na przepyszny obiad.

Piękna pogoda sprzyjała, by zjeść posiłek na świeżym powietrzu. Podczas intensywnej rozmowy Allan chwalił się najnowszymi fotkami z telefonu. Pod wrażeniem jego opowieści były kobiety towarzyszące Edycie. W pewnym momencie nastolatek przysiadł się do mamy, aby być jeszcze bliżej osoby, którą kocha ponad życie.

W taki upał nie mogło zabraknąć też wody! Artystka zamówiła aż dwie karafki, aby ugasić pragnienie i tym samym zadbać o struny głosowe. Przecież to największy skarb każdej piosenkarki, a już na pewno Edyty, która dysponuje czterooktawowym głosem:

Niegazowana woda, to najlepsze co możesz w siebie wlać. Pomijając kwestie zdrowotne, woda jest nam potrzebne, żeby nasze struny głosowe były dobrze nawilżone (wtedy lepiej pracują i łatwiej się śpiewa). Jednak, żeby tak się stało, musimy tej wody wypić dużo (ok. 8 szklanek dziennie lub więcej). Twój organizm bardzo się cieszy, ilekroć dostaje od Ciebie krystalicznie czystą wodę i od razu robi z niej użytek (woda wchłania się bezpośrednio do krwi, w przeciwieństwie do innych napojów). Woda wędruje sobie zatem tam gdzie jest najbardziej potrzebna, czyli do mózgu i najważniejszych narządów wewnętrznych – czytamy na portalu wokalmania.pl.

Edyta Górniak była ubrana w długą zwiewną sukienkę, w której wyglądała jak Miss Wakacji, zaś jej syn Allan Krupa jak zwykle pozostał wierny militarnym barwom. Bojówki, wojskowy plecak oraz sportowe okulary to jego nowy styl!

Na koniec piosenkarka pozdrowiła paparazzi wymownym gestem symbolizującym pokój. Artystka wreszcie ma powody do radości – czerwcowy dzień mogła spędzić w towarzystwie najważniejszych dla siebie osób.

Zobacz: Edyta Górniak została poproszona o ponowne zaśpiewanie hymnu polskiego! Błyskawiczna reakcja gwiazdy powaliła wszystkich na kolana!

Zobacz: Edyta Górniak wróci do “The Voice of Kids”? Gwiazda podjęła ostateczną decyzję

Zobacz: Edyta Górniak zabrała się za LGBT. Udostępniła grafikę, a w sieci zawrzało! Co na to Kinga Rusin?


Edyta Górniak z Allanem i koleżankami w restauracji

Edyta Górniak z Allanem i koleżankami w restauracji

Edyta Górniak w restauracji

Edyta Górniak w restauracji

Edyta Górniak z Allanem i koleżankami w restauracji

Edyta Górniak z Allanem i koleżankami w restauracji

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×