Szukaj

Opalona Edyta Górniak u dentysty. Paparazzi przyłapali ją bez makijażu i w stylowym płaszczu

Edyta Górniak znana jest z tego, że jest perfekcjonistką w każdym calu. Co zatem skłoniło ja do wyjścia z domu bez makijażu? Została przyłapana przez paparazzi, jak zmierza do stomatologa. Jej mina nie wróżyła niczego dobrego.
Edyta Górniak u dentysty

Edyta Górniak u dentysty

Edyta Górniak jest jedną z najlepiej wyglądających i zarabiających gwiazd w polskim show biznesie. Tylko za swój występ na koncercie sylwestrowym w TVN zarobiła 130 tysięcy złotych. Do tego dochodzi zysk z biletów z ostatniej trasy koncertowej, wynagrodzenie za udział w programie My Way i tantiemy za wakacyjny hit Król. Po całym napiętym sezonie poleciała na wakacje do Tajlandii. Odpoczęła, jest już w kraju. Co zatem spowodowało, że została sfotografowana przez paparazzi z dosyć wymowną miną i do tego bez makijażu? Jakoś to do niej niepodobne.

Edyta Górniak na zdjęciach paparazzi. Jak wyglądała?

Wyjaśnieniem całej sprawy może być fakt, że Edyta Górniak wybrała się do dentysty. Nie wiadomo na jaki zabieg, jednak nikt chyba nie lubi stomatologa, więc nic dziwnego, że diwa szła na spotkanie z grobową miną.

Przestaje zastanawiać też fakt, że wyszła z domu bez makijażu. Właśnie wróciła z wakacji, więc jest opalona, a jej skóra promienna po zdrowej dawce słońca. Dlaczego zatem, idąc w konkretnym celu, do lekarza, miałaby się malować? Do tego nie wiemy, czy nie zmusił jej do wizyty ból zęba, a w takiej sytuacji makijaż, to ostatnia rzecz o jakiej się myśli. Edyta słynie ze śnieżnobiałego uśmiechu, ale o takowy przecież trzeba dobrze dbać.

Edyta Górniak u dentysty

Edyta Górniak u dentysty

Pomijając niezbyt zadowoloną minę i brak make-upu, trzeba przyznać, że i tak wyglądała po gwiazdorsku. W najmodniejszym w tym sezonie pluszowym płaszczu teddy coat, o długości za kolano, w kolorze białym z brązowymi wstawkami, prezentowała się jak milion dolarów. Kolory dodatkowo uwydatniły jej piękna opaleniznę.

Trzeba też dodać, że kiedy już wychodziła z gabinetu, wyglądała na bardzo zadowoloną, a więc nasze spekulacje mogą być bardzo trafne. Mamy nadzieję, że z zębami już wszystko dobrze i wkrótce diwa zaskoczy nas jakimś nowym, spektakularnym projektem.

Zobacz: Edyta Górniak jest w stałym kontakcie z Miley Cyrus i jej nowym chłopakiem! Wszystko zdradził jeden komentarz


Edyta Górniak u dentysty

Edyta Górniak u dentysty

Edyta Górniak u dentysty

Edyta Górniak u dentysty

Edyta Górniak u dentysty

Edyta Górniak u dentysty

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×