Tak wyglądała „50.” Edyty Górniak! Piękna kreacja, a niespodziewani goście zafundowali jej sporo wrażeń. Paparazzi byli świadkami niezapomnianych scen

Edyta Górniak z niespodzianką od fanów. Zdjęcia paparazzi

Edyta Górniak z niespodzianką od fanów. Zdjęcia paparazzi

Edyta Górniak świętowała 50. urodziny. Tego dnia brylowała w pięknej kreacji. Na sam koniec dnia piękny prezent zafundowali jej fani.

Edyta Górniak to jedna z największych gwiazd estrady. Wszyscy pamiętamy jej występ na Eurowizji w 1994 roku. Wykonała na nim piękny utwór To nie ja!. Do tej pory wydała kilka świetnie przyjętych albumów studyjnych: Dotyk, Edyta Górniak / Kiss Me, Feel Me, Perła / Invisible, E-KG, My, Zakochaj się na Święta w kolędach. Wczoraj wokalistka świętowała 50. urodziny.

Tego dnia pojawiła się w studiu programu Jaka to melodia?. Ekipa przygotowała dla niej niespodziankę. Nie zabrakło tortu, fajerwerk i kwiatów. Rafał Brzozowski, czyli prowadzący format, odśpiewał dla niej Happy Birthday Sto lat!. 

Powiem szczerze, kiedy miałam te dwadzieścia parę lat i wróciłam z Eurowizji to nie myślałam, że będę żyła tak długo – zażartowała Edyta Górniak, dziękując za urodzinową niespodziankę – Patrzę w lustro i nie rozumiem. Patrzę w historię na Wikipedii i rozumiem. Faktycznie dużo tych stempli i te artystyczne stemple to jedyna miara, jaką mogę mierzyć ten czas, od kiedy jestem z Państwem. To jest prawdziwa historia i napisaliśmy ją wspólnie – zwieńczyła wypowiedź.

Nie gorzej było po zakończeniu nagrań w Telewizji Polskiej, dla których zmieniła swoje urodzinowe plany:

Prawdę mówiąc zmieniłam wszystkie swoje plany, bo miałam być na swoje urodziny w zupełnie innym miejscu. A potem, jak przyszły zaproszenia na 13 i 14 listopada, to bardzo zastanawiałam się co zrobić. To – muszę przyznać – był bardzo trudny wybór. W zasadzie, gdyby to był tylko kolejny koncert dla telewizji, to rozważałabym nie przyjęcie tego zlecenia, chociaż w ogóle nie lubię odmawiać wystąpień publicznych,  ale to są 70-te urodziny i dlatego jestem. Gdybym nie przyjęła tej oferty, to jutro cały dzień byłabym w samolocie. Stwierdziłam, że jednak cały ten dzień w samolocie…to lepiej przesunąć te urodziny optycznie.

Edyta Górniak z niespodzianką od fanów. Zdjęcia paparazzi

Tuż przed północną, gdy wychodziła ze studia, natknęła się na kilkudziesięciu fanów. Wręczyli jej kwiaty, balony, tort i garść oryginalnych prezentów. Wśród nich znalazł się album ze zdjęciami z dzieciństwa i trwający blisko godzinę film. Zawiera on moc życzeń od przyjaciół i bliskich diwy. Jedno z nich nagrał Krzysztof Krawczyk, którego poproszono o to przed śmiercią.

Następnie Edyta udała się na spotkanie z synem, Allanem Krupą oraz jego dziewczyną. Chłopak wręczył jej notes. Wyliczył w nim sto powodów, dla których kocha mamę.

Tego wieczora jubilatka brylowała w pięknej kreacji autorstwa Violi Piekut. W ciągu całego dnia otrzymała kilka tortów. Niestety żadnego z nich nie spróbowała. Ostatni, który wręczyli jej znajomi, był tak piękny, że nawet nie chciała go kroić. Słodycz przypominał kształtem mikrofon ze złotymi skrzydłami.

Jeszcze raz życzymy Edycie wszystkiego najlepszego.

Dalsza część artykułu poniżej

Edyta Górniak pochwaliła się tortem na 50. urodziny

Diwa jeszcze dziś pochwaliła się filmem, na którym widać jeden z tortów, który otrzymała.

Dziękuje za najpiękniejsze urodziny. Kocham – krótko napisała.


Edyta Górniak pokazała tort

Edyta Górniak pokazała tort

Edyta Górniak - 50. urodziny. Zdjęcia paparazzi

Edyta Górniak - 50. urodziny. Zdjęcia paparazzi

Edyta Górniak - 50. urodziny. Zdjęcia paparazzi

Edyta Górniak - 50. urodziny. Zdjęcia paparazzi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×