Pierwsze po ślubie wspólne wyjście Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka. Paparazzi mieli co fotografować

Edward Miszczak i Anna Cieślak

Edward Miszczak i Anna Cieślak

Anna Cieślak i Edward Miszczak pierwszy raz na salonach po swoim ślubie. Pojawili się na premierze spektaklu Małżeństwo do poprawki. Jak się prezentowali?

Na scenie Teatru Kwadrat im. Edwarda Dziewońskiego w sobotni wieczór miała miejsce komedii pt. Małżeństwo do poprawki w reżyserii Andrzeja Nejmana. Spektakl jest lekką, a jednocześnie naszpikowaną błyskotliwymi i pełnymi inteligentnego humoru dialogami, komedią romantyczną z wątkiem kryminalnym.

Na wydarzeniu pojawiły się gwiazdy, a wśród nich nowożeńcy – Anna Cieślak i Edward Miszczak.

Anna Cieślak i Edward Miszczak na premierze

Niedawno Anna Cieślak i Edward Miszczak wzięli ślub. Sakramentalne tak wypowiedzieli w Kolegiacie św. Anny w Krakowie. Towarzyszyło im 200 osób, wśród których nie brakowało nazwisk znanych z pierwszych stron gazet. Wśród gości bawili się m.in. Małgorzata Socha, Agnieszka Woźniak-Starak oraz Kuba Wojewódzki. Mimo to młodej parze udało się zachować sporo szczegółów dla siebie. Jedynie nieliczne informacje przedostały się do prasy, a potem sukcesywnie dowiadywaliśmy się, jak wyglądał ich wielki dzień. Okazuje się, że wszyscy bawili się znakomicie. Podobno nowożeńcy w najbliższej przyszłości planują podróż poślubną.

Większość znajomych spodziewała się, że podróż poślubna nie będzie ekstrawagancka i że para pojedzie do Francji do posiadłości Leszka Czarneckiego i Jolanty Pieńkowskiej, z którymi Edward się przyjaźni. Jednak postanowili wybrać jakąś bardziej egzotyczną destynację, gdzie mają nadzieję odpocząć całkowicie prywatnie z dala od fleszy reporterów. Najprawdopodobniej wybiorą się na Karaiby, a dokładniej dalekie wyspy Turks i Caicos w archipelagu Bahamów.

Póki co jednak zaliczyli debiut po ślubie i pojawili się na premierze spektaklu. Oboje uśmiechnięci, widać, że dobrze się czują w swoim towarzystwie.

Pod postem, który zamieściliśmy na naszym Instagramie, nie brakuje pozytywnych komentarzy dla tak niezwykłej miłości.

  • Bardzo pozytywna para powodzenia kochani.
  • To jest właśnie miłość i widać ją na twarzy.
  • W sumie to pasują do siebie jak ulał.
  • No i fajnie. Muszą się kochać i dobrze ze sobą czuć  o to przecież chodzi  gratulacje i dużo szczęścia na dalsze lata.

Więcej zdjęć w galerii.


Edward Miszczak i Anna Cieślak na premierze

Edward Miszczak i Anna Cieślak na premierze

Edward Miszczak i Anna Cieślak na premierze

Edward Miszczak i Anna Cieślak na premierze

Edward Miszczak i Anna Cieślak na premierze

Edward Miszczak i Anna Cieślak na premierze

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×