Szukaj

Gwiazdy w plenerowym studiu „Dzień Dobry TVN”: Małgorzata Ohme, Sanah, Filip Chajzer

Gwiazdy Dzień Dobry TVN

Gwiazdy Dzień Dobry TVN

Sanach, Małgorzata Ohme, Filip Chajzer, Jan Kuroń... Gwiazdy gościły w sobotnim wydaniu Dzień Dobry TVN. Kto się pojawił? Zdjęcia paparazzi obiegły sieć.

Dzień Dobry TVN zadebiutował w 2005 roku. Program składa się ze stałych punktów takich jak m.in. kącik kulinarny, prognoza pogody, czy występ muzyczny. Największą atrakcję stanowią jednak goście. Na zaproszenie produkcji pozytywnie odpowiadają m.in. eksperci, pasjonaci, a także gwiazdy, które chętnie zasiadają na kanapach.

Śniadaniówka na czas wakacji nieco zmieniła formułę. Prowadzący spotykają się z gośćmi w plenerowym studiu, program jest nadawany jedynie w weekendy od 9:00 do 11:30.

W takiej formie będzie emitowany jeszcze kilka dni. Zgodnie z zapowiedzią, jaką można znaleźć na stronie programu, 30 sierpnia zagości nowy, zaskakujący sezon. Co zmieni się jesienią? Na ten moment stacja zdradzić tego nie chce.

Dzień Dobry TVN. Gwiazdy w plenerowym studiu: Sanah, Małgorzata Ohme

Wakacyjne wydania programu chętnie odwiedzają gwiazdy. Nie inaczej było w sobotę, gdy na zaproszenie prowadzących pozytywnie odpowiedziało kilka znanych osób. Wśród nich była m.in. Sanah, piosenkarka, która stworzyła hity takie jak m.in. Szampan oraz Melodia. Piosenkarka promowała swoją twórczość i wykonała utwór No sorry. Była to premiera telewizyjna kawałka.

Sanah - gwiazdy DDTVN

Sanah — gwiazdy gościły w Dzień Dobry TVN

W programie pojawił się także Jan Kuroń, kucharz, który współpracuje ze śniadaniówką. Zdradził widzom przepis na smakowite dania, a gdy opuścił studio, czekali na niego fotoreporterzy, którzy zrobili mu kilka zdjęć. W studiu nie zabrakło też prowadzących. Sobotnie wydanie programu poprowadził duet Małgorzata Ohme i Filip Chajzer. Nie tylko w ciekawy sposób prowadzili rozmowy, ale także wyglądali bardzo stylowo.

Zdjęcia w galerii.


Sanah - gwiazdy DDTVN

Sanah - gwiazdy DDTVN

Sanah - gwiazdy DDTVN

Sanah - gwiazdy DDTVN

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer - gwiazdy DDTVN

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer - gwiazdy DDTVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×