Gwiazdy przed studiem „Dzień Dobry TVN”: Natalia Zastępa, Rafał Collins, Paulina Krupińska…

Gwiazdy przed studiem DDTVN

Gwiazdy przed studiem DDTVN

W Dzień Dobry TVN nie brakowało dzisiaj wielu gwiazd. Na kanapach śniadaniówki pojawili się: Agnieszka Radwańska, Rafał Collins i Natalia Zastępa.

W dzisiejszym wydaniu programu Dzień Dobry TVN nie brakowało gwiazd. Weekendowe wydania programu zawsze gromadzą przed telewizorami największą widownię. W sobotni poranek z widzami przywitali się Paulina Krupińska i Damian Michałowski. Na ekranie tworzą oni świetny duet, który po każdej kolejnej emisji spotyka się z wieloma komplementami.

W śniadaniówce nie zabrakło ciekawych tematów, oraz odwiedzin znanych i lubianych. Na antenie mogliśmy zobaczyć między innymi Agnieszkę Radwańską, która opowiedziała o macierzyństwie. Tenisistka latem przywitała na świecie swojego długo wyczekiwanego syna. Chłopiec otrzymał imię Jakub i jest oczkiem w głowie młodych rodziców.

Sporą atrakcją dla widzów była także wizyta Rafała Collinsa. Znany z dobrego serca gwiazdor pojawił się w śniadaniówce w szczytnym celu. Przyprowadził też ze sobą bardzo zaskakującego gościa. Nie brakowało przechodniów, którzy chcieli zrobić sobie z nim zdjęcie.

Gwiazdy w sobotnim wydaniu Dzień Dobry TVN

Wizyta Rafała Collinsa w Dzień Dobry TVN była z wiązana z nadchodzącym wielkimi krokami finałem WOŚP. Bracia Collins we współpracy z firmą Juan stworzyli replikę słynnego samochodu, którym legendarny Chuck Norris poruszał się w serialu Strażnik Teksasu. Wcielał się tam w postać funkcjonariusza Cordella Walkera, a to aktorskie wcielenie rozsławiło go na cały świat. Tak samo sławny stał się też jego samochód, czyli słynny Dodge Ram 1500, którym serialowy szeryf poruszał się po bezdrożach stanu Teksas. Rafałowi Collinsowi w prezentacji auta towarzyszył sobowtór Chucka Norrisa.

Samochód odrestaurowany przez Braci Collins został wystawiony na aukcji WOŚP i w tej chwili trzeba za niego zapłacić ponad 42 tys. złotych. Gwiazdy znane ze stacji TVN zadbali o to, żeby nowy właściciel cieszył się w pełni nowoczesnym autem i wbudowali w nim nowoczesny system multimedialny.

Rafał Collins

Rafał Collins

W programie pojawiła się także młodziutka wokalistka znana z muzycznego show – Natalia Zastępa. Jest ona finalistką aż dwóch edycji. Najpierw pojawiła się w The Voice Kids, gdzie dotarła aż do finału. Swój wielki sukces powtórzyła w 9. edycji The Voice of Poland.


Paulina Krupińska

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska-Karpiel, Damian Michałowski

Paulina Krupińska-Karpiel, Damian Michałowski

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska

Komentarze

  • Gość pisze:

    Paulina Krupińska jest ćwierćinteligentką, zachwyconą sobą głupawą dziewczyną, która popełnia straszne gafy, robi błędy językowe, wykazuje się rażącą niewiedzą. Ładna buzia nie wystarczy, żeby mówić do ludzi kilka godzin, na różne tematy. Jest to straszne. Nie rozumiem, dlaczego ta osoba jest tak promowana.

  • Lubię TVN pisze:

    Śmieszne, jaka Natalia? Jeżeli gwiazda to powinnam znać?

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×