Gwiazdy środowego wydania „Dzień Dobry TVN”: Daria Widawska, Kinga Zawodnik, Dorota Wellman

Dzień Dobry TVN Dorota Wellman, Kinga Zawodnik, Daria Widawska

Kinga Zawodnik, Daria Widawska, Dorota Wellman. Gwiazdy środowy poranek spędziły w studiu Dzień Dobry TVN. Zobaczcie zdjęcia paparazzi.

Dzień Dobry TVN od szesnastu lat umila dzień Polaków. Program śniadaniowy przyciąga milionową widownię. Codziennie podejmowane są tematy życia codziennego, jak również omawiane są perypetie gwiazd. Zapraszani są specjaliści w danych dziedzinach, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą z widzami. Fani kuchni także znajdą coś dla siebie, ponieważ co odcinek kucharze pokazują krok po kroku jak przygotować wykwintne potrawy.

Najbardziej oczekiwanym momentem jest jednak wizyta gwiazd. Fotoreporterzy wypatrują je z samego rana i ustawiają się przed studiem, by móc ich sfotografować. Przed obiektywem stają znani i lubiani oraz prowadzący.

Gwiazdy środowego wydania Dzień Dobry TVN. Zdjęcia paparazzi

Środowe wydanie programu Dzień Dobry TVN poprowadził jeden z najbardziej lubianych duetów – Dorota Wellman i Marcin Prokop. Do studia zaproszono gwiazdę TVN Kingę Zawodnik, która opowiedziała o tym, jak badać piersi oraz dlaczego to jest takie ważne:

Wiele osób wciąż krępuje się mówić o rzeczach, a zwłaszcza o problemach i to takich intymnych. Ja ze swojego doświadczenia mogę właśnie powiedzieć, żeby się nie bać i nie wstydzić mówić o takich rzeczach. Mój tata zmarł na nowotwór tylko dlatego, że za późno zostało to wszystko zdiagnozowane, bo nie robił badań. Rozmawiałam z wieloma specjalistami, profesorami, lekarzami, którzy właśnie cały czas podkreślali, że diagnostyka i systematyczne badania, są jednak najważniejsze, bo im szybciej zostanie cokolwiek zdiagnozowane, to jest właśnie bardzo duże prawdopodobieństwo na całkowite wyleczenie. I ja będę o tym mówiła i trąbiła, ile się tylko da.

Prowadząca program Dieta czy cud? zwróciła także uwagę na temat hejtu, z którym zmagają się osoby otyłe:

Opowiedziałam w wielkim skrócie, jak wyglądało moje życie. Utkwiło mi w pamięci zdanie Mamy chłopca, który mi dokuczał: ”mój syn Cię przezywa bo jesteś gruba, schudnij to przestanie” ! Straszne. Chciałabym, aby ta nasza rozmowa pokazała nam Wszystkich, że pomimo trudności życiowych, należy czerpać z życia garściami to, co się da. Należy się uśmiechać – napisała na swoim Instagramie.

Poza Kingą Zawodnik w programie gościła Daria Widawska.

Wszystkie zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.


Kinga Zawodnik

Kinga Zawodnik

Daria Widawska, Kinga Zawodnik

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×