Gwiazdy w „Dzień Dobry TVN”: Martyna Wojciechowska, Agata Kulesza, Paweł Wilczak

Gwiazdy Dzień Dobry TVN

Gwiazdy Dzień Dobry TVN

Pod studiem Dzień Dobry TVN paparazzi udało się sfotografować popularne gwiazdy goszczące dziś w programie. Kto się pojawił?

Dzień Dobry TVN już od piętnastu lat umila widzom poranki. Chociaż w okresie wakacyjnym program był emitowany w weekendy, to aktualnie powrócił do swojego formatu i jest nadawany codziennie. Od godziny 8:00 do 11:30 w studiu pojawiają się ciekawi rozmówcy a wraz z nimi, poruszane są bardzo interesujące tematy.

Śniadaniówka od momentu, w którym przed laty wyemitowano pierwszy odcinek, przeszła spore zmiany. Nie tylko zmieniono logo na nowe, ale także uległ skład gospodarzy. Wiosną do ekipy dołączyli: Paulina Krupińska oraz Damian Michałowski, jesienią Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga. Panie telewizyjny debiut mają już za sobą, nie obyło się od małej wpadki. Jednak sytuację uratowano.

Gwiazdy pod studiem Dzień Dobry TVN

Programy śniadaniowe cieszą się niezwykłą popularnością wśród polskich widzów. I nic w tym dziwnego, gdyż w każdym z odcinków pojawiają się niezwykli goście, z którymi prowadzący poruszają bardzo ciekawe tematy. Tym razem na ekranie pojawiły się gwiazdy dobrze znane widzom z polskiego ekranu.

Paparazzi przyłapali między innymi Martynę Wojciechowską wchodzącą do studia Dzień Dobry TVN. Podróżniczka wyglądała na bardzo zadowoloną, widać, że była w bardzo dobrym humorze. Uśmiechała się, pozując do zdjęć. Gwiazda wybrała bardzo charakterystyczną dla siebie stylizację. W luźnych ubraniach wyglądała bardzo komfortowo.

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

W studiu nagrań pojawił się również Paweł Wilczak, który wybrał na dziś elegancką marynarkę w połączeniu ze sportowym t-shirtem oraz spodniami dżinsowymi. Aktor nie zapomniał o ochronie przeciwwirusowej. Pojawił się w maseczce, natomiast na rękach miał założone rękawiczki ochronne.

Paweł Wilczak

Paweł Wilczak

Czujne oko fotografów przyłapało również Agatę Kuleszę. Aktorka postawiła na beże, które zdecydowanie przeważały w jej stylizacji. Rozjaśniały ją biała bluzka oraz niebieską spódnicę za kolano. Na nogach miała eleganckie buty. Prezentowała się bardzo elegancko. Ona również nie zapomniała o maseczce ochronnej.

Agata Kulesza

Agata Kulesza

Więcej zdjęć stylizacji gwiazd znajdziecie w galerii.


Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×