Szukaj

Gwiazdy przed studiem „Dzień Dobry TVN”: Małgorzata Ohme, Joanna Koroniewska, Sanah

Gwiazdy przed studiem DDTVN

Gwiazdy przed studiem DDTVN

Dzisiejszy odcinek Dzień Dobry TVN odwiedziło wiele gwiazd. Bardzo chętnie pozowali do zdjęć przed studiem śniadaniówki. Sfotografowano m.in. Małgorzatę Ohme, Joannę Koroniewską i Macieja Dowbora oraz Sanah.

Dzień Dobry TVN to program, który od wielu lat przyciąga przed telewizory ogromną liczbę wiernych widzów. Każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Nie brakuje wizyt ekspertów o raz porad z najróżniejszych dziedzin. Na antenie poruszane są zagadnienia, które często nurtują widzów. Największą atrakcją każdego wydania jest jednak obecność znanych osób. Codziennie na kanapie pojawiają się gwiazdy, o których aktualnie jest głośno.

Gwiazdy przed studiem Dzień Dobry TVN

Weekendowe wydanie Dzień Dobry TVN to czas, kiedy w studiu programu pojawia się najwięcej gwiazd. Nie inaczej było dzisiaj. Do studia śniadaniówki, mimo mroźnego dnia, zawitało sporo znanych twarzy. Na kanapach zasiedli aktorzy, piosenkarze i dawno niewiedzione postaci.

Z publicznością przed telewizorami spotkali się Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska. Gwiazdor Polsatu dotychczas nie pojawiał się w formatach konkurencyjnej stacji. Tym razem miał ku temu szczególny powód. Wspólnie z żoną zachęcał Polaków do udziału w licytacji WOŚP. Na aukcję wystawił zaproszenie na Domówkę u Dowborów. To prawdziwa gratka dla fanów duetu, który na co dzień prowadzi rozmowy live na Instagramie z największymi sławami.

Wymyśliliśmy sobie, że fajną propozycją dla firm albo osób prywatnych może być uczestnictwo na takiej domówce. Zgadaliśmy się z Maćkiem Świętym, który rysuje dla każdego gościa obrazki i zwycięzca również dostanie taki plakat – wyznała Joanna, opowiadając o szczegółach akcji.

W programie po długiej przerwie mogliśmy zobaczyć Edytę Jungowską, a na scenie, na zakończenie wydania, zaśpiewała Sanah. Gwiazda zaprezentowała się w znakomitej formie. Była w tak dobrym nastroju, że wychodząc ze studia Dzień Dobry TVN zapomniała założyć maseczkę ochronną. Zanim wsiadła do samochodu, zadbała o odpowiednią odległość pomiędzy nią a fotoreporterami.

Jak prezentowały się gwiazdy dzisiejszego wydania? Zdjęcia, które zrobili im paparazzi, znajdziecie w galerii.


Małgorzata Ohme

Małgorzata Ohme

Sanah

Sanah

Sanah

Sanah

Dodaj komentarz

 • Gośćpolo pisze:

  Ohme wiecznie z zarciem na krzywy ryj.
  Jak nie w studio wyjada prosto z gara to wynosi do domu.
  Ze ktos taki pracuje w programie sniadaniowym. Ona i Chajzer to
  przyklad ludzi, ktorzy nigdy nie powinni sie tam pojawic.
  Trzeba miec niezle uklady z szefa. A moze i szczepioneczki juz byly???

 • Gośćpolo pisze:

  Te Dowbory sa nie do przyjecia.Olbrzymie parcie na szklo, prymitywne ,glupie wrecz
  dowcipy to ich cecha glowna.
  Ona wiecznie z otwarta japa fuj.
  Teraz szukaja nowej stacji.Protektorka Nina postanowila wymienic paskudnego
  Dowbora na mlodszy,lepszy model.I slusznie.

 • Szczera pisze:

  Biedna ta sanah w tym stroju babci…

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×