Szukaj

Gwiazdy pod studiem „Dzień Dobry TVN”: Dominika Kulczyk, Małgorzata Ohme, Filip Chajzer

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN. Do obsady programu po krótkiej przerwie powrócił Filip Chajzer, który towarzyszył Małgorzacie Ohme. Pojawiła się także Dominika Kulczyk, która zabrała głos w ważnej sprawie.

Dzień Dobry TVN codziennie przyciąga przed telewizory potężne grono widzów. Szacuje się, że poranne pasmo śledzi nawet do 2 milionów Polaków. Wszystko to za sprawą szerokiego przekroju tematów poruszanych na wizji. Dziś sporo miejsca poświęcono Strajkowi Kobiet.

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN: Dominika Kulczyk i prowadzący

Od 22 października w całej Polsce trwają protesty z udziałem społeczeństwa oburzonego decyzją Trybunału Konstytucyjnego, który w pełnym składzie zadecydował o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej. Niebawem oficjalnie polskie prawo będzie zabraniać przerywania ciąży w ekstremalnych przypadkach – gdy płód ma ciężkie wady lub nieuleczalną chorobę zagrażającą jego życiu.

Temat nie umknął uwadze wydawców Dzień Dobry TVN. W ostatnim wydaniu śniadaniówki kilkukrotnie rozmawiano o napiętej sytuacji, jaka panuje w kraju od pięciu dni. Głos w sprawie zabrała m.in. Dominika Kulczyk. Najbogatsza Polka aktywnie walczy o prawa kobiet i mniejszości seksualnych.

Rozmowę z miliarderką poprowadzili Małgorzata Ohme i Filip Chajzer, którzy powrócili na antenę po chwilowej przerwie. Jeszcze wczoraj dziennikarza zastępował Damian Michałowski, a wcześniej miejsce znanej psycholog dziecięcej zajęła Anna Kalczyńska, która od tygodnia przebywa na kwarantannie.

Przed studiem na gwiazdy tradycyjnie czekali paparazzi. Dominika Kulczyk z Dzień Dobry TVN wyszła ubrana w długi, pluszowy, brązowy płaszcz, pod który włożyła sukienkę w biało-czarne serduszka i zamszowe szpilki. Z kolei Filip i Małgorzata dobrali się kolorystycznie – oboje mieli beżowe elementy garderoby. Dziennikarz dodatkowo zdecydował się na żółtą, pikowaną kurtkę. Wszystkie gwiazdy zadbały o odpowiedniej ochronie przed wirusem – nos i usta zasłonili maskami.

Zdjęcia w galerii.


Dominika Kulczyk w Dzień Dobry TVN

Dominika Kulczyk w Dzień Dobry TVN

Dominika Kulczyk w Dzień Dobry TVN

Dominika Kulczyk w Dzień Dobry TVN

Dominika Kulczyk w Dzień Dobry TVN

Dominika Kulczyk w Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×