Szukaj

Rozpalona Dua Lipa w bikini wygrzewa się na leżaku. Bez makijażu i Photoshopa jest taka idealana?

Dua Lipa została sfotografowana jak opala swoje idealne ciało. Zdjęcia zostały zrobione przez paparazzi, więc nie ma mowy o żadnym retuszu. Czy rzeczywiście jest taka idealna?
Dua Lipa w bikini. Zdjęcia paparazzi

Dua Lipa w bikini. Zdjęcia paparazzi

Dua Lipa to wokalistka, która na swoją sławę zapracowała ciężką pracą i pomysłowością. Jest utalentowana i piękna. Możemy ją podziwiać w całej krasie w jej teledyskach. Czy jednak w rzeczywistości jest taka idealna?

Dua Lipa w bikini w obiektywnie paparazzi. Jak wygląda?

Wokalistka została przyłapana, jak zażywa kąpieli słonecznych przy basenie w Miami. Relaksuje się, czyta, opala. Z pewnością nie spodziewała się zdjęć z ukrycia. Jak wygląda?

Trzeba przyznać, że Dua Lipa może pochwalić się idealnym ciałem. W skąpym bikini w panterkę, bez skrępowania opala się i pręży swoje kształty. Brak makijażu pokazuje, że jest naturalnie ładna. Jedynie włosy, bez profesjonalnej stylizacji, pozostawiają wiele do życzenia. Widać odrosty i piosenkarka spięła je w niedbały sposób.

Można być pod wrażeniem młodej wokalistki, bo bez żadnych poprawek wygląda bardzo dobrze.

Dua Lipa w bikini w Miami

Dua Lipa w bikini w Miami

Dla porównania – poniżej jej słynny utwór New rules, na którym również można ją podziwiać w bikini. Nie ma żadnej różnicy jeśli chodzi o figurę. Popatrzcie i oceńcie sami.

Dua Lipa – kim jest?

Dua Lipa, to brytyjska wokalistka, autorka tekstów piosenek, a także modelka pochodzenia kosowsko-albańskiego. Rozpoczęła swoją karierę w wieku czternastu lat, gdy dodawała covery słynnych artystów w serwisie YouTube. W 2015 roku podpisała kontrakt z wytwórnią Warner Music Group.

Jest laureatką nagrody European Border Breakers Awards (2017). Jej debiutancki album został wydany 2 czerwca 2017 roku. Wydawnictwo promowały single, m.in. „Be The One”, „New Rules” i „IDGAF”, które uplasowały się w pierwszej dziesiątce listy przebojów w Wielkiej Brytanii.

W grudniu 2016 roku, w magazynie „The Fader” został umieszczony dokument o piosenkarce pod nazwą See in Blue. Jej imię w języku albańskim oznacza miłość.

Zobacz: Cannes 2019. Gala amfAR z udziałem gwiazd: Kendall Jenner, Dua Lipa, Elsa Hosk


Dua Lipa w bikini w Miami

Dua Lipa w bikini w Miami

Dua Lipa w bikini w Miami

Dua Lipa w bikini w Miami

Dua Lipa w bikini w Miami

Dua Lipa w bikini w Miami

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×