Szukaj

Dominika Tajner przyłapana na kawie z tajemniczym mężczyzną. To jej partner?

Dominika Tajner z tajemniczym mężczyzną

Dominika Tajner z tajemniczym mężczyzną

Dominika Tajner została przyłapana przez paparazzich w malowniczym dworku w podwarszawskich Opypach. Spacer w pięknym parku, karmienie lamy, huśtawka i przepyszna kawa. Kto towarzyszył Dominice?

Dominika Tajner po 10 latach związku i 7 latach małżeństwa rozwiodła się z Michałem Wiśniewskim. Rozstali się na początku 2019 roku, w czasie gdy Dominika zaczęła tak naprawdę wchodzić do show-biznesu. Gwiazda walczyła o kryształową kulę w programie Taniec z Gwiazdami.

Zarówno Michał jak i jego była żona, układają już swoje życie na nowo. Lider Ich Troje mówi o kolejnym ślubie, jego czwarta żona znalazła szczęście u boku nowego mężczyzny.

Kilka dni temu Dominika udzieliła wywiadu reporterce Jastrząb Post i opowiedziała nieco więcej o swoim tajemniczym partnerze. Skomentowała nowy związek  byłego męża i rozgadała się o nowej miłości.

Dominika Tajner o nowym partnerze

O tym, że serce Dominiki Tajner jest zajęte, wiadomo już od jakiegoś czasu. Była żona lidera Ich Troje na Instagramie nie raz dawała do zrozumienia, że znowu jest zakochana i szczęśliwa. Reporterce Jastrząb Post zdradziła swoje plany na przyszłość.

Ktoś pojawił się w moim życiu. Absolutnie nie przymierzam się do ślubu. Ale wierzę w miłość. Nie wolno trzymać w sobie złości i urazy, tylko trzeba iść do przodu – zdradziła w rozmowie z naszą reporterką.

Wiemy również, że ukochany Dominiki jest biznesmenem, ale nie ma nic wspólnego z mediami. Okazuje się, że razem z tajemniczym Jarosławem spędziła czas kwarantanny.

Siedzieliśmy w domu i cały czas byliśmy razem w czasie pandemii. Mój partner ma na imię Jarosław -zdradza Dominika.

Dominika chce chronić prywatność swojej drugiej połówki, ale zdradziła swoim fanom kilka szczegółów znajomości.

To nie jest osoba medialna i nie potrzebuje być osobą medialną. W końcu będę miała taki swój fragment, o którym nikt nic nie będzie wiedział. Spotykamy się już pół roku. Mój ukochany nie jest z show-biznesu, on jest biznesowy. Zajmuje się czymś innym i robi to, co kocha. Mam nadzieję, że ze mną wytrzyma. Ja też nie jestem najłatwiejszą partnerką, jestem po jakiś doświadczeniach lepszych, gorszych – opowiedziała gwiazda.

Paparazzi jednak nie próżnują i usilnie próbują sfotografować Dominikę z nowym ukochanym. Ostatnio przyłapali gwiazdę podczas  spaceru i spotkania z tajemniczym mężczyzną. Czy to ukochany Jarosław?

Tego nie wiemy, ale Dominika wygląda na bardzo szczęśliwą, z jej twarzy nie schodzi szeroki uśmiech. Nie przeszkadzają jej nawet wszędobylscy fotoreporterzy. Sceneria zdjęć również jest przepiękna, para spotkała się na kawie w malowniczym dworku w podwarszawskich Opypach.

 


Dominika Tajner z tajemniczym partnerem

Dominika Tajner z tajemniczym partnerem

Dominika Tajner z tajemniczym partnerem

Dominika Tajner z tajemniczym partnerem

Dominika Tajner spotkała się z tajemniczym mężczyzną

Dominika Tajner spotkała się z tajemniczym mężczyzną

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×