Szukaj

Dominika Gwit opanowała jesienne trendy do perfekcji. Góra spokojna, za to dół – szaleństwo

Dominika Gwit została przyłapana jak zmierza do studia TVN na nagranie programu. Wystąpiła w pięknej, jesiennej stylizacji. Zobaczcie, jak pięknie jej w czerwieni!
Dominika Gwit czerwony płaszcz

Dominika Gwit czerwony płaszcz

Dominika Gwit zadebiutowała na dużym ekranie 10 lat temu. Gwiazda wcieliła się w postać Kai w filmie Galerianki, który przyniósł ogromną popularność Annie Karczmarczyk. Przez ostatnie lata Gwit przewinęła się przez kilka seriali, wystąpiła również w kilku shows. Jest znana i lubiana za swoją bezpośredniość, więc stosunkowo często gości w różnych programach telewizyjnych. Ostatnio pojawiła się w Dzień Dobry TVN.

Zobacz: Dominika Gwit w wymarzonej sesji z mężem. Tak pięknie nie wyglądali nawet na ślubie

Dominka Gwit w drodze na nagranie DDTVN – jak wyglądała?

Dominika Gwit pojawiła się w niedzielny poranek w studio TVN, żeby porozmawiać o specyfice długich dojazdów do pracy. Aktorka opowiadała o swoim zawodzie i jego charakterystyce.

Tym razem pojawiła się w casualowej wersji. Pamiętamy, że nie stroni od odważnych stylizacji, bo podkreśla, że bardzo dobrze czuje się we własnym ciele i nie waha się ubierać nietuzinkowo.

W niedzielę wystąpiła w czarnej tunice, jeansach z postrzępionymi nogawkami i bardzo ekstrawaganckich butach, które wyjątkowo przykuwały uwagę. Równie widoczny był czerwony, jesienny płaszczyk, który miała na sobie w drodze do studia. Zamiast klasycznej torebki, miała worek w pięknym, kobaltowym kolorze.

Zamiast tradycyjnie rozpuszczonych włosów Dominika wystąpiła w wysoko upiętym koku. Nie zmienił się za to jej uśmiech, który od jakiegoś czasu nie znika z twarzy Dominiki i dopełnia każdą z jej stylizacji.

Zobacz: Dominika Gwit zdradziła wielki małżeński sekret! Niebawem jej rodzina powiększy się o słodkiego maluszka!

Zobacz: Dominika Gwit schudła? Na najnowszych zdjęciach wygląda świetnie! Internauci nie mogą się jej nachwalić


Dominika Gwit stylizacja

Dominika Gwit stylizacja

Dominika Gwit stylizacja

Dominika Gwit stylizacja

Dominika Gwit stylizacja

Dominika Gwit stylizacja

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×