Szukaj

Rewia luksusowych płaszczy przed wejściem na pokaz mody! To pod nimi gwiazdy skryły swoje balowe kreacje! Czyj najpiękniejszy?

gwiazdy w drodze na pokaz Dawida Wolińskiego x Martini

Gwiazdy w drodze na pokaz Dawida Wolińskiego x Martini

6 grudnia w ATM Studio w Warszawie odbył się niezwykły pokaz modyDawid Woliński we współpracy z Martini, które było mecenasem wydarzenia, zaprezentował swoją najnowszą kolekcję na nadchodzące miesiące. Ulubiony projektant polskich gwiazd przygotował niesamowity zestaw, w tym kreacje inspirowane samym Martini oraz jego flagowym kolorem – czerwienią.

Na pokazie pojawił się prawdziwy tłum największych nazwisk z polskiego show-biznesu. Paparazzi udało się przyłapać ich jeszcze przed wejściem! W stylowych płaszczach, kurtkach i narzutkach, uśmiechnięte gwiazdy zmierzały do drzwi by wziąć udział w pokazie. Nic dziwnego, że humory dopisywały wszystkim: tuż po prezentacji nowej kolekcji Dawida odbywała się bowiem wielka impreza No Martini No Party.

Jedyne w swoim rodzaju wydarzenie towarzyszące, na którym znani i lubiani wraz z zaproszonymi gośćmi mogli zrelaksować się przy Martini Astiświętując sukces projektanta.

Przed drzwiami fotografowie złapali między innymi Julię WieniawęAntka Królikowskiego, Kasię Warnke czy Karolinę Szostak, którzy postawili na ciepłe i przy tym modne nakrycie. Jedynie Joanna Przetakiewicz pozostała nieugięta i pomimo jednego stopnia na plusie zrezygnowała z płaszcza, dzięki czemu jeszcze przed wejściem prezentowała się niczym bogini.

Kogo jeszcze? Zobaczcie w naszej galerii.

Plejada gwiazd na pokazie Dawida Wolińskiego: Małgorzata Kożuchowska, Karolina Szostak, Julia Wieniawa. Mecenasem jest Martini!

Już dzisiaj pokaz Dawida Wolińskiego! Mecenasem jest Martini! Zaprojektował dla nich specjalną kolekcję!

Znamy największe marzenia gwiazd! Nad pysznymi drinkami Martini wyjawiły czego pragną najbardziej! [WIDEO]

Gwiazdy znają się na jedzeniu jak nikt! Popijając drinki Martini zdradziły nam jaka kuchnia jest najmodniejsza w tym sezonie! [WIDEO]


Lubisz produkty Martini?

×