Szukaj

Beckhamowie szaleją na jachcie Eltona Johna! David spłatał figla Victorii

David i Victoria Beckhamowie zabrali dzieci na wakacje na południe Francji. Słynna rodzina skorzystała z zaproszenia Eltona Johna i jego męża. Zobacz, jak wspólnie bawili się na prywatnym jachcie muzyka. Śmiechu było co niemiara!
Beckhamowie, Elton John

Beckhamowie, Elton John

David i Victoria Beckhamowie razem z dziećmi ostatnie chwile wolnego spędzają na południu Francji. Słynna brytyjska rodzina wybrała się do miejscowości Antibes położonej na Lazurowym Wybrzeżu. Wesoła gromadka została zaproszona przez swojego wieloletniego przyjaciela Eltona Johna i jego męża Davida Furnisha na ich prywatny jacht. Wakacyjnemu szaleństwu gwiazd z odległości przyglądali się paparazzi.

Zobacz: Victoria i David Beckhamowie z dziećmi na bajecznych wakacjach! Tak pięknych zdjęć dawno nie widzieliśmy

David i Victoria Beckhamowie z dziećmi na wakacjach

Przyjaźń Beckhamów ze słynnym muzykiem rozpoczęła się dokładnie 24 lata temu. Elton jest ojcem chrzestnym najstarszego syna pary, Brooklyna. Ich relacje są wręcz wzorowe. Victoria i David często goszczą w swojej posiadłości w Londynie Johna, jego męża i synów – Elijaha i Zachary’ego. Teraz przyszła pora na odwzajemnienie zaproszenia.

Brytyjskie gwiazdy zostały przyłapane na wodnych szaleństwach, którym głównie oddawał się David i dzieci. Były piłkarz pływał razem z Harper, Cruzem i Romeo. W pewnym momencie postanowił spłatać figla swojej pięknej małżonce i po mini-sesji zdjęciowej wyrzucić ją za burtę.

Na najnowszych zdjęciach doskonale widać, że Beckhamowie są szczęśliwą rodziną, którą łączy bardzo zażyła więź oraz przyjaźń z legendą muzyki pop.

Zobacz: Joanna Liszowska spędza wakacje na luksusowym jachcie. Pozuje w bikini i bez makijażu: “Nie musisz być doskonała, by być szczęśliwą”

Beckhamowie na jachcie Eltona Johna. David z córką Harper

Beckhamowie na jachcie Eltona Johna. David z córką Harper

Beckhamowie jak Meghan Markle i książę Harry

Warto przypomnieć, że Beckhamowie nie byli jedynymi gośćmi zaproszonymi przez artystę do swojej rezydencji. Kilka dni temu media obiegły zdjęcia Meghan Markle i księcia Harry’ego, którzy w połowie sierpnia udali się na wakacje na Ibizę.

Sporo kontrowersji wzbudził fakt, że para wyruszyła w podróż prywatnym odrzutowcem, co stoi w sprzeczności z proekologicznymi hasłami, które chętnie wygłaszają. Książęta Sussex w obronę wziął sam Elton, który opublikował na Instagramie długie wyjaśnienie do całej sytuacji. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj: Elton John stanął w obronie Meghan Markle i księcia Harry’ego! To w jego willi zatrzymała się książęca para.


Beckhamowie na jachcie Eltona Johna. Victoria i David

Beckhamowie na jachcie Eltona Johna. Victoria i David

Beckhamowie na jachcie Eltona Johna. Victoria i David

Beckhamowie na jachcie Eltona Johna. Victoria i David

David i Victoria Beckham na wakacjach

David i Victoria Beckham na wakacjach

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×