Szukaj

Świetne zdjęcia paparazzi! Dzieci Beckhamów dopingują Victorię w roli modelki! Mała Harper w nowej fryzurze skradła całe show!

David Beckham z rodziną na pokazie

David Beckham z rodziną na pokazie

David Beckham z dziećmi na pokazie Victorii

Victoria Beckham zadebiutowała w roli modelki na London Fashion Week S/S 2019. Kolekcję projektantki oklaskiwali m.in. jej mąż i dzieci, w tym Harper w nowej fryzurze. Beckhamom towarzyszyli ukochana Brooklyna oraz Anna Wintour, redaktor naczelna amerykańskiego Vogue’a.

Victoria Beckham w branży mody w krótkim czasie osiągnęła sukces na jaki wiele marek pracowało długimi latami. Była Spice Girl ma świetne wyczucie stylu i umiejętność kreowania trendów, w których zakochają się miliony kobiet na całym świecie. Ostatnio żona Davida postanowiła wprowadzić na rynek spodnie z dziurami na szwach. Kontrowersyjny pomysł znalazł tyle samo fanów, co przeciwników. Na szczęście Posh Spice pozostaje wierna przede wszystkim klasyce, więc oprócz awangardowych kreacji w jej kolekcji znajdziemy również kilka ponadczasowych perełek.

Najnowszą linię ubrań na sezon jesień/zima 2019 Victoria zaprezentowała podczas weekendowego pokazu w ramach londyńskiego Tygodnia Mody. Beckham zaskoczyła nie tylko świetnymi projektami, ale przede wszystkim swoim pierwszym w historii wystąpieniem w roli modelki! 45-latka przeszła się po wybiegu w ubraniach swojego pomysłu. Debiut gwiazdy został nagrodzony gromkimi brawami, które bili nie tylko fani i krytycy „modowi”, ale również jej najbliżsi, i to w poszerzonym składzie.

W pierwszym rzędzie, w strategicznym miejscu, zasiedli synowie Victorii – Romeo, Cruz i Brooklyn w towarzystwie swojej nowej partnerki Hany Cross, oraz jej mąż David i córka Harper, która przy okazji zaprezentowała światu nową, szeroko komentowaną już fryzurę.

Obok stylowej rodzinki zasiadła sama Anna Wintour – naczelna niedgyś brytyjskiej, a obecnie amerykańskiej (uchodzącej za najważniejszą) edycji Vogue’a. Na twarzy dziennikarki, która ma status wyroczni w świecie mody, kilkukrotnie pojawił się uśmiech, a to oznacza tylko jedno – kolekcja Victorii zdecydowanie należy do udanych.

Ups, ale wpadka! Victoria Beckham w podartych spodniach! Jak mogła nie zauważyć tak wielkiej dziury?!

Meghan Markle włożyła ubrania od Victorii Beckham, a ta… W krótkim zdaniu ją oceniła!

Victoria Beckham mieszka w prawdziwym pałacu! Jej dom jest bardziej luksusowy niż wnętrza Kensington!


David Beckham z dziećmi i Anną Wintour na pokazie Victorii Beckham

David Beckham z dziećmi i Anną Wintour na pokazie Victorii Beckham

David Beckham z Harper i Anną Wintour

David Beckham z Harper i Anną Wintour

Victoria Beckham jako modelka na London Fashion Week 2019

Victoria Beckham jako modelka na London Fashion Week 2019

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×