Odchudzona Danusia Martyniuk zachwyciła szczuplejszą o prawie 20 kg sylwetką w „PnŚ”. Zdradziła tajniki swojej diety. Paparazzi przyłapali ją jak wychodzi z TVP. Co za talia!

Danuta Martyniuk w PnŚ

Danuta Martyniuk w PnŚ

Danuta Martyniuk gościła w Pytaniu na śniadanie. Opowiedziała o swojej metamorfozie. Ze studia odebrał ją Zenek. Paparazzi udało się ich sfotografować. Czyżbyśmy mieli do czynienia z przemianą roku?

Danuta Martyniuk jest żoną Zenka od 1989 roku. Długo stała w cieniu męża, co zmieniło się dwa lata temu. Wtedy pojawiła się u jego boku na premierze filmu o nim. Od tego czasu coraz częściej gości w mediach. Fani pokochali ją za styl: w jej garderobie można znaleźć ubrania luksusowych marek, takich jak Burberry, Fendi i Louis Vuitton.

Małżonka gwiazdora w ostatnim czasie mocno zaskoczyła metamorfozą. Jak wyznała kilka miesięcy temu, do wzięcia się za ćwiczenia i dietę skłoniły ją nieprzyjemne komentarze hejterów. Pod ich wpływem naprawdę ostro wzięła się za siebie.

Coś tam czytam w komentarzach. Nareszcie miłe komentarze na mój temat. Były bardzo niepochlebne na mój temat… że wyglądam jak mama Zenka, coś takiego. Postanowiłam, że przejdę metamorfozę i chyba się udało.

Dziś, 2 października, gościła w Pytaniu na śniadaniedo którego zaprosiła ją Joanna Kurska. Pokazała w niej, co i jak gotuje.

Danutę Martyniuk do kuchni „Pytania na śniadanie” zaprosiłam osobiście. Obserwuję jej media społecznościowe i zauważyłam, że ona jest inspiracją dla wielu kobiet. Wymarzona osoba do podzielenia się w naszym programie swoim kulinarnym talentem. W ostatnim czasie przeszła spektakularną metamorfozę, schudła i wygląda bardzo ładnie. Ludzi ciekawi jej dieta. Zauważyłam, że panie często pytają ją o to jak schudła. Wychodzimy więc naprzeciw oczekiwaniom naszych widzów i chcemy pokazać to, co teraz lubi gotować i jeść. Wiem, że pani Danuta przygotuje m.in. ulubioną owsiankę, ale nie tylko. Zapraszam do oglądania „Pytania na śniadanie w niedzielę” – Kurska zapowiedziała wcześniej Faktowi.

Danuta Martyniuk w Pytaniu na śniadanie

55-latka zdradziła, że każdy dzień zaczyna od kisielu z siemieniem lnianym. Następnie pije kawę z mlekiem bez laktozy, po czym je owsiankę. Dorzuca do niej kefir, owoce i orzechy. Do obiadu nic już nie je. Główne danie składa się u niej z surówki i kawałka mięsa. Co ważne, nie spożywa ziemniaków. Czas na kolację to godz. 17:00-18:00. Je wtedy kanapkę z chudą wędliną. Przekazała też widzom przepis na ulubione zrazy Zenka.

Oprócz trzymania diety żona gwiazdora wykonuje ćwiczenia i chodzi na zabiegi modelujące figurę. Dzięki tak zdrowemu trybowi życia tylko w ciągu ostatniego roku udało jej się schudnąć aż 15 kilogramów, co jest sporym sukcesem.

Odchudzona pani Martyniuk została sfotografowana przed wyjściem ze studia przez paparazzo. Osobiście przyjechał odebrać ją jej mąż. Ponadto w drodze do wyjścia towarzyszyli im Kurska, Małgorzata Tomaszewska Olek Sikora. Danusia świetnie wygląda w żółtym swetrze, kurtce jesiennej w tym samym kolorze, jasnych spodniach i białych trampkach. Jej look uzupełniały okulary przeciwsłoneczne i torba Louis Vuitton x Jeff Koons. Ten ostatni gadżet nie jest zbyt tani… – w sieci znaleźliśmy go za blisko 30 tysięcy złotych!

Świetnie wyglądał też Zenek. Gwiazdor disco-polo przyjechał po żonę w czerwonej pikowanej kurtce, białej koszulce, czarnych dżinsach i eleganckich butach.

Zdjęcia wszystkich wymienionych osób są dostępne w galerii pod tekstem.


Danuta Martyniuk w Pytaniu na śniadanie

Danuta Martyniuk w Pytaniu na śniadanie

Danuta Martyniuk w Pytaniu na śniadanie

Danuta Martyniuk w Pytaniu na śniadanie

Danuta Martyniuk w Pytaniu na śniadanie

Danuta Martyniuk w Pytaniu na śniadanie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×