Daniel Martyniuk z nieprzyzwoicie bogatą mamą przyłapani na zakupach! Buszowali w najdroższych sklepach w Polsce!

Daniel Martyniuk z mamą na zakupach

Daniel Martyniuk z mamą na zakupach

Danuta Martyniuk i Daniel Martyniuk przyłapani na zakupach w najbardziej luksusowej galerii handlowej w Warszawie. Żona Zenka Martyniuka zabrała swojego jedynego syna na zakupy do najdroższych sklepów. Co kupili?

Mówi się, że córeczki są „tatusia”, a synowie są bardziej „mamini”. W wypadku Daniela Martyniuka ta teoria zdaje się znajdować zastosowanie. Choć ostatnie miesiące były w jego rodzinie bardzo burzliwe, wszystko wskazuje na to, że synowi Zenka Martyniuka udało się wrócić do poprzedniego stylu życia i… do łask ukochanej mamy. Danuta Martyniuk bardzo martwiła się o jedynaka, ale wygląda na to, że ich relacje wróciły do normy. Na tyle, że żona króla disco-polo zdecydowała się nieco rozpieścić swojego niepokornego syna.

Paparazzi przyłapali Danutę i Daniela na luksusowych zakupach w Vitkacu. Jak wiadomo wszystkim miłośnikom mody i mieszkańcom Warszawy, to najdroższa i najbardziej ekskluzywna galeria w okolicy. Prestiżowe sklepy i bajońskie ceny to jej znaki rozpoznawcze, ale dla Danuty, której mąż zarabia niewyobrażalne pieniądze, nie jest to nieosiągalne miejsca na zakupowe szaleństwa. Wystarczy zresztą spojrzeć na jej stylizację. Sama torebka od Burberry kosztowała fortunę. Co kupił Daniel? Paparazzi udało się uchwycić jak syn Martyniuka kręcił się po sklepie z obuwiem, najwyraźniej szukając modnych sneakersów na wiosnę. Później wspólnie udali się do podziemnego garażu i wsiedli do samochodu.

Z pewnych rzeczy się wyrasta, z innych nie. A wszyscy wiedzą, że u mamy jest najlepiej. 😉

Zobacz: Hubert Urbański z córkami przyłapany pod studiem Dzień Dobry TVN! To już piękne małe damy!

Zobacz: Stylowa Kinga Rusin przyłapana na ulicy! Swoim wyglądem zahipnotyzowała wszystkich paparazzi!

Zobacz: Zdjęcia paparazzi: Edyta Górniak zakasowała Jennifer Lopez! Wystarczyło, że do swojej miniówki włożyła te ultra seksowne buty!


Daniel Martyniuk z mamą Danutą szaleli w Vitkacu

Daniel Martyniuk z mamą Danutą szaleli w Vitkacu

Daniel Martyniuk z mamą w centrum handlowym

Daniel Martyniuk z mamą w centrum handlowym

Danuta Martyniuk z torebką Burberry i Daniel Martyniuk z zakupami wraca z Vitkaca

Danuta Martyniuk z torebką Burberry i Daniel Martyniuk z zakupami wraca z Vitkaca

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×