Szukaj

Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta powoli staje się chłopcem! Fryzurę ma już odpowiednio męską!

Shiloh Jolie Pitt, córka Brada i Angeliny, zmiana płci

Angelina Jolie z dziećmi w Londynie

Angelina Jolie szykuje się do rozpoczęcia zdjęć do drugiej części Czarownicy, ale zanim znów wcieli się w Maleficent, znaną fanom Disneya ze Śpiącej Królewny, aktorka wciąż ma kilka chwil na relaks. Do Anglii wybrała się z dziećmi, a paparazzi przyłapali ją w towarzystwie Knoxa Jolie-Pitta i Shiloh Jolie-Pitt w Legolandzie w Windsorze. Cała trójka wyglądała uroczo, ale najwięcej uwagi przykuwa bez wątpienia nowa fryzura Shiloh.

Nie jest żadną tajemnicą, że dziewczynka jest transseksualna – od miesięcy mówi się o tym, że Brad Pitt i Angelina podjęli decyzję o rozpoczęciu procesu tranzycji, a ich córka chodzi na terapię do psychiatry i przygotowuje się do korekty płci. Nie lubi też, gdy ludzie zwracają się do niej imieniem, które widnieje na dokumentach. Preferuje, gdy nazywa się ją “John” lub “Peter”, nosi męskie ubrania, a teraz znów skróciła włosy!

Shiloh Jolie-Pitt ma nową fryzurę

Modna, męska fryzura paradoksalnie niesamowicie do niej pasuje, choć prawdę mówiąc Shiloh w niczym nie przypomina już dziewczynkiDaily Mail opublikował zdjęcia na których Shiloh wraz z mamą i bratem szalała w Legolandzie w Windsorze, w którym w zeszłym tygodniu Meghan Markle i książę Harry wypowiedzieli przed ołtarzem sakramentalne “tak”. Cała trójka wyglądała na bardzo zadowoloną, pomimo plotek, że Angelinie zabroniono wywożenia dzieci z USA.

Z powodu rozwodu z Bradem i nieścisłości w dokumentach dotyczących warunków sprawowania opieki nad dziećmi, aktorka miała nie wyjeżdżać w towarzystwie pociech aż do czasu rozwiązania problemu. Najwyraźniej sąd uchylił swoją decyzję lub była to tylko jedna z wielu plotek otaczających rozwód stulecia. Według amerykańskich tabloidów para jest już o krok od sfinalizowania sprawy i ostatecznego zamknięcia tego rozdziału w swoim życiu.

Jak myślicie, po rozwodzie dalej będą tak zgodni w sprawie operacji Shiloh?

 


Angelina Jolie czy Jennifer Aniston? Która bardziej pasowała do Brada Pitta?

×