Szukaj

Napakowany Colin Farrell pręży mięśnie na siłowni! Na widok tych zdjęć nie tylko Alicji Bachledzie-Curuś zrobi się gorąco!

Colin Farrell nieźle przypakował! Były partner Alicji Bachledy-Curuś przyłapany został przez paparazzi podczas treningu na siłowni! O jego względy będzie zabiegać milion kobiet! Co za ciacho!
Colin Farrell na siłowni

Colin Farrell na siłowni

Colin Farrell to jeden z najpopularniejszych aktorów na świecie. W Polsce usłyszano o nim głównie wtedy, kiedy spotykał się z Alicją Bachledą-Curuś. Ich związek był zaskoczeniem dla wielu, a dla mediów oboje byli niezłą pożywką. Była to miłość od pierwszego wejrzenia. Zdecydowali się także na powiększenie rodziny, jednak czar szybko prysł. Ich głośne rozstanie było szeroko komentowane, a sprawa opieki nad dziećmi do dzisiaj nie dla wszystkich jest znana. To świadczy tylko o tym, że owocnie unikalni medialnego komentowania swojego życia prywatnego. Być może dla dobra synka.

Od czasu rozstania z polską gwiazdą, aktor nie znalazł miłości. Mówiło się o pojedynczych romansach, jednak nigdy nie było to nic poważnego.  W pewnym momencie postanowił więc zadbać o siebie i zaczął uczęszczać na siłownie.

Efekty jego morderczych treningów możemy dziś podziwiać na najnowszych zdjęciach paparazzi. Widać wyraźnie, że gwiazdor schudł i już niedługo będzie miał kratkę na brzuchu. Uwagę przykuwa także zmieniona fryzura, zrobiona na potrzeby nowego filmu w którym zagra Colin. Patrząc na mokre spodnie jesteśmy pewni, że aktor nie próżnował i ostro trenował. Zastanawiamy się tylko, czy było mu wygodnie w tak masywnych butach. Polacy zakładają takie na kilkucentymetrowy śnieg. 😉

Spójrzcie na zdjęcia i sami oceńcie czy jest na czym zawiesić oko. Według nas tak! Jesteśmy pewni, że o względy aktora zabiegać będzie teraz jeszcze więcej pań niż wcześniej!

Zobacz: Alicja Bachleda-Curuś postawiła ultimatum Colinowi Farrellowi! Jeśli go nie spełni, musi zapomnieć o wakacjach z synem!

Zobacz: Alicja Bachleda-Curuś w modnej mini bryluje na salonach w Malibu! Polska gwiazda mogłaby uczyć stylu zagraniczne tuzy!

Zobacz: Alicja Bachleda-Curuś zmyła makijaż, odkleiła sztuczne rzęsy i wypięła biust! Widok powala! Jak można być aż tak idealnym?!


Colin Farrell na siłowni

Colin Farrell na siłowni

Colin Farrell na siłowni

Colin Farrell na siłowni

Colin Farrell na siłowni

Colin Farrell na siłowni

×