Szukaj

Co robiła księżna Kate, gdy Meghan Markle pokazywała syna? Do sieci trafiły zdjęcia zrobione przez paparazzi

Księżna Kate, Meghan Markle, Archie

Księżna Kate, Meghan Markle, Archie

Księżna Kate i książę William w ostatnim czasie mają sporo na głowie. Małżonkowie nieprzerwanie biorą udział w służbowych spotkaniach, w trakcie których reprezentują rodzinę królewską. Właśnie dlatego nie poznali jeszcze synka Meghan Markle i księcia Harry'ego.

Meghan Markle swoje pierwsze dziecko urodziła 6 maja. Od tego momentu media na całym świecie skupione są na nowym potomku rodziny królewskiej. W ciągu ostatnich godzin jego rodzice nie tylko pokazali twarz dziecka, ale także zdradzili jego imię. Chociaż maluszka odwiedziła już królowa Elżbieta II, nadal nie zobaczyli go księżna Kate i książę William. Para ma bowiem masę służbowych obowiązków.

We poniedziałek, kiedy świat dowiedział się o tym, że Archie Harrison Mountbatten-Windsor jest już na świecie, książęta Cambridge pakowali walizki. We wtorkowy poranek małżonkowie udali się do Północnej Walii, gdzie biorą udział w kilkudniowej wizycie. Tam – w imieniu królowej – wypełniali służbowe obowiązki. W środę po południu (czyli wtedy, kiedy Meghan pokazywała syna) Kate z mężem odwiedzili m.in. bazę ratowniczą Caernarfon Coastguard.

Księżna niezmiennie zachwyciła swoją stylizacją. Tym razem postawiła na czarny golf, na który włożyła bordowy żakiet Philosophy di Lorenzo Serafini ze złotymi guzikami. Swój strój uzupełniła o obcisłe spodnie, torebkę Aspinal of London w kształcie kuferka i kozaczki Aquatalia. Koszt kompletu znacznie podniosły złote kolczyki Kiki McDonough z diamentem.

Kto wygrał modowy pojedynek tego dnia? Kate czy Meghan?

Zobacz: Księżna Kate w kapitalnej stylizacji! Każda kobieta powinna mieć takie spodnie w swojej szafie

Zobacz: Dziecko Meghan Markle pobiło wszelkie rekordy! Dzieci księżnej Kate zostały zdetronizowane

Zobacz: Meghan Markle urodziła. Jak księżna Kate i książę William zareagowali na wiadomość o porodzie?


Księżna Kate i książę William w Walii Północnej

Księżna Kate i książę William w Walii Północnej

Księżna Kate i książę William - służbowa wizyta

Księżna Kate i książę William - służbowa wizyta

Księżna Kate w czerwonym żakiecie

Księżna Kate w czerwonym żakiecie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×