Szukaj

Chudziutka i młodzieżowa Agnieszka Chylińska pomyka do studia Dzień Dobry TVN! Ma fryzurę prawie jak Agata Duda!

Agnieszka Chylińska chudnie i młodnieje w oczach. Piosenkarka w stroju nastolatki pojawiła się w sobotnim wydaniu Dzień Dobry TVN. Z daleka można jej nie rozpoznać.
Agnieszka Chylińska w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Chylińska oprócz talentu wokalnego jest także pisarką specjalizującą się w literaturze dziecięcej. Niedawno artystka wydała swoją kolejną książkę o pięknym tytule Zezia, miłość i bunt na statku. O potrzebie pisania Agnieszka opowiedziała w sobotnim wydaniu Dzień Dobry TVN. Chylińska przyznała, że bardzo lubi pisać i nie ma w tym żadnego podwójnego dna:

Pojawiła się we mnie potrzeba, żeby napisać książkę dla nastolatków, dla dziewczyn, bo sama pamiętam, że brakowało mi książek, które byłyby takie otwarte jeżeli chodzi o tematykę kłopotliwą, czyli pierwsze zauroczenia, dojrzewanie – wyjawiła.

Agnieszka chciałaby, aby po jej Zezię sięgnęły także mamy bowiem w swojej książce piosenkarka opisała trudy rodzicielstwa, pokazując jego blaski i cienie. Rockowa i niepokorna z natury Chylińska bardzo lubi postać Ziezi, w której jest sporo cech jej trójki dzieci: Ryszarda (ur. 2006), Estery (ur. 2010) oraz Krystyny (ur. 2013).

Agnieszka na spotkanie z widzami śniadaniówki TVN wybrała mało wyszukany look. Gwiazda pojawiła się w bardzo prostej młodzieżowej odsłonie składającej się z niebieskich spodni jeansowych, białych adidasów oraz czarnej koszulki z nadrukiem przedstawiającym Zezię. Agnieszka maszerowała do studia pewnym krokiem, z uśmiechem i ochotą pozowała dla paparazzi pozdrawiając ich miłym gestem.

Zobaczcie jak wyglądała.

Wzruszona do łez Agnieszka Chylińska chwali się urodzinowymi prezentami! Widać, że to była szalona imprezka!

Agnieszka Chylińska cała w emocjach o trudnej relacji z matką. Dlaczego się od niej odwróciła?

Metamorfoza roku! Agnieszka Chylińska w swoim najnowszym wydaniu wygląda skromniej od Roksany Węgiel!


Zrzut ekranu 2015-11-03 o 15.28.17

Czy Agnieszka Chylińska jest zbyt szczupła?

×