Szukaj

Chudziutka i młodzieżowa Agnieszka Chylińska pomyka do studia Dzień Dobry TVN! Ma fryzurę prawie jak Agata Duda!

Agnieszka Chylińska w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Chylińska w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Chylińska chudnie i młodnieje w oczach. Piosenkarka w stroju nastolatki pojawiła się w sobotnim wydaniu Dzień Dobry TVN. Z daleka można jej nie rozpoznać.

Agnieszka Chylińska oprócz talentu wokalnego jest także pisarką specjalizującą się w literaturze dziecięcej. Niedawno artystka wydała swoją kolejną książkę o pięknym tytule Zezia, miłość i bunt na statku. O potrzebie pisania Agnieszka opowiedziała w sobotnim wydaniu Dzień Dobry TVN. Chylińska przyznała, że bardzo lubi pisać i nie ma w tym żadnego podwójnego dna:

Pojawiła się we mnie potrzeba, żeby napisać książkę dla nastolatków, dla dziewczyn, bo sama pamiętam, że brakowało mi książek, które byłyby takie otwarte jeżeli chodzi o tematykę kłopotliwą, czyli pierwsze zauroczenia, dojrzewanie – wyjawiła.

Agnieszka chciałaby, aby po jej Zezię sięgnęły także mamy bowiem w swojej książce piosenkarka opisała trudy rodzicielstwa, pokazując jego blaski i cienie. Rockowa i niepokorna z natury Chylińska bardzo lubi postać Ziezi, w której jest sporo cech jej trójki dzieci: Ryszarda (ur. 2006), Estery (ur. 2010) oraz Krystyny (ur. 2013).

Agnieszka na spotkanie z widzami śniadaniówki TVN wybrała mało wyszukany look. Gwiazda pojawiła się w bardzo prostej młodzieżowej odsłonie składającej się z niebieskich spodni jeansowych, białych adidasów oraz czarnej koszulki z nadrukiem przedstawiającym Zezię. Agnieszka maszerowała do studia pewnym krokiem, z uśmiechem i ochotą pozowała dla paparazzi pozdrawiając ich miłym gestem.

Zobaczcie jak wyglądała.

Wzruszona do łez Agnieszka Chylińska chwali się urodzinowymi prezentami! Widać, że to była szalona imprezka!

Agnieszka Chylińska cała w emocjach o trudnej relacji z matką. Dlaczego się od niej odwróciła?

Metamorfoza roku! Agnieszka Chylińska w swoim najnowszym wydaniu wygląda skromniej od Roksany Węgiel!


Agnieszka Chylińska pod studiem TVN

Agnieszka Chylińska pod studiem TVN

Agnieszka Chylińska pod studiem TVN

Agnieszka Chylińska pod studiem TVN

Agnieszka Chylińska pod studiem TVN

Agnieszka Chylińska pod studiem TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×