„Najsmutniejsza księżna świata” w końcu przyłapana z uśmiechem. Samotnie wybrała się na mszę, a paparazzi mieli używanie

Charlene w kościele

Charlene w kościele

Charlene z Monako wybrała się do kościoła. Na miejscu byli paparazzi i zrobili kilka zdjęć najsmutniejszej księżnej świata. Jak wyglądała?

Rzadko się uśmiecha, a na jej twarzy w dniu ślubu zamiast szczęścia panny młodej, wymalowane były ból i cierpienie. Charlene, żona księcia Alberta z Monako, od lat nazywana jest najsmutniejszą księżną świata. Z początku wydawało się, że małżeństwo z Grimaldim było spełnieniem marzeń pływaczki z Południowej Afryki, ale życie szybko pokazało, że daleko mu do bajki. Mówi się, że żyje w złotej klatce i nie jest dla nikogo tajemnicą, że jej mąż regularnie dopuszcza się zdrad i ma kilkoro nieślubnych dzieci.

Pierwszy raz wszystko się wydało w dniu ślubu, a Charlene chciała uciec sprzed ołtarza. Albert był zmuszony przyznać, że ma syna, po tym jak jego matka Nicole Coste złożyła pozew o zbadanie ojcostwa. Był to drugi skandal miłosny księcia Monako – w 1992 roku Tamara Rotolo urodziła jego córkę, Jazmin Grace Grimaldi.

Charlene miała zaakceptować nieślubne dzieci męża, jednak jak podają osoby z pałacu, nie było to dla niej łatwe. Problemy w małżeństwie od dawna próbuje leczyć operacjami plastycznymi i drastycznymi zmianami wizerunku. Jakiś czas temu pokazała się publicznie z wygolonym bokiem głowy. Niedawno prasa rozpisywała się o jej problemach ze zdrowiem psychicznym.

W maju 2021 roku Charlene udała się do domu do RPA na krótką wizytę na rzecz ochrony zwierząt. Poważna infekcja zatok uniemożliwiła jej powrót do Monako przez sześć miesięcy. Kiedy w końcu się pojawiła w pałacu, wyjechała ponownie kilka dni później, do szwajcarskiej kliniki w celu leczenia psychiatrycznego.

Była przytłoczona i nie mogła stawić czoła obowiązkom urzędowym, życiu w ogóle, a nawet życiu rodzinnemu – powiedział wtedy Albert.

Od kilku miesięcy Charlene znowu pełni swoje obowiązki. Od czasu do czasu pojawia się publicznie, ale uśmiech nadal rzadko gości na jej twarzy, a z pewnością nie sięga oczu. Właśnie media obiegły zdjęcia z jej wizyty w kościele. Jak wyglądała?

Zobacz: Tak obecnie wyglądają dzieci „najsmutniejszej księżnej na świecie”. Córeczka to wykapana mama. 8-letnie bliźnięta sfotografowane w cyrku

Charlene z wizytą w kościele. Jak wyglądała?

Paparazzi zrobili kilka zdjęć Charlene, kiedy ta udała się do kościoła. Na fotkach widać, że wita się z duchownymi i znajomymi. Nałożyła szarą marynarkę i golf, które zestawiła z brązową spódnicą i wysokimi kozakami, a także nałożyła skórzane rękawiczki. Wróciła do bardzo krótkich blond włosów. Na niektórych kadrach widać uśmiech na jej twarzy. Zdaje się, że po trudnym czasie w jej życiu powoli wszystko zaczyna się układać.

Zajrzyjcie do naszej galerii.


Charlene w kościele

Charlene w kościele

Charlene w kościele

Charlene w kościele

Charlene w kościele

Charlene w kościele

Komentarze

 • Gość pisze:

  Miła buźka

 • Gośćlajek pisze:

  NIBY NIE CHCIALA JEGO ZA MEZA ,BUJDA KTORA BY NIE CHCIALA ,DRUGA MEGHAN

  • Gośćelo elo pisze:

   Ależ jesteś powierzchowna/y głupia bezmyślna wypowiedź ! Trzeba więcej wiedzieć by się wypowiadać na jakiś temat

 • , pisze:

  Nawet usmiechać się nie może po tych operacjach twarzy. Tak,tak siłą ją zaciągnięto do ołtarza.Chciała być księżną to jest.Ona i Meghan siła wdarły się do królewskich rodów ,a teraz robią z siebie ofiary.

 • Gość pisze:

  Tyle czasu jej nie było,bo co było botoks i multum operacji plastycznych.Wyprasowana na mmaksa.

 • Gość pisze:

  Przestańcie ciągle pisać o wymyślonym przez dziennikarzy płaczu. Obejrzyjcie sobie nagrania ze ślubu. Niedobrze się robi człowiekowi od tych kłamstw

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×