Edyta i Cezary Pazurowie dali się porwać namiętności na plaży w Juracie. W kąpych strojach prezentowali wysportowane ciała

Cezary i Edyta Pazurowie

Cezary i Edyta Pazurowie

Cezary Pazura z najbliższymi wybrał się na urlop do Juraty. Paparazzi spotkali całą rodzinę na plaży i uwiecznili kilka pięknych momentów. Małżonkowie nie szczędzili sobie czułości.Zobaczcie zdjęcia.

Cezary Pazura i jego zona Edyta, są jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Zakochani poznali się wiele lat temu i chociaż na samym początku niewiele osób wróżyło im długi związek, to oni udowodnili, że są dla siebie stworzeni. Przeszkodą miał być fakt, ze dla aktora było to już trzecie małżeństwo, a dodatkowo dzieli ich spora różnica wieku. Od kilkunastu lat stanowią oni bardzo szczęśliwe małżeństwo i na każdym kroku pokazują, że zdecydowanie więcej ich łączy, niż dzieli.

Małżonkowie doczekali się już trójki dzieci. Wspólnie wychowują 12-letnia córkę Amelię, 9-letniego syna Antosia i niespełna trzyletnią córeczkę Ritę. Cezary ma również starszą córkę Anastazję z pierwszego małżeństwa. Kobieta ma już 33 lata i doskonale dogaduje się z niewiele starszą od niej macochą, a także ze sporo młodszym rodzeństwem. Dowodem na to są rodzinne zdjęcie, które co jakiś czas trafiają do sieci.

Edyta i Cezary Pazura na plaży w Juracie. Zdjęcia paparazzi

Edyta i Cezary jakiś czas temu świętowali kolejną rocznicę ślubu. Z tej okazji małżonkowie wybrali się na odkładaną przez wiele lat podróż poślubną. Wcześniej nie pozwalały im na to zawodowe zobowiązania i kompletny brak czasu. Nadrobili jednak miesiąc miodowy, spędzając tylko we dwoje kilka dni w tropikach. Ku uciesze fanów chętnie dzielili się kadrami z zasłużonego wyjazdu.

Urlop, na który zabrali także trójkę swoich dzieci, postanowili spędzić w Juracie. Nad Bałtykiem spotkali ich paparazzi, którzy nie omieszkali zrobić kilku zdjęć. Udało im się przyłapać małżonków na chwilach pełnych czułości. Cezary chętnie obdarowywał żonę pocałunkami i trzymał rękę na jej biodrach. Edyta dbała natomiast o to by cała rodzina była zabezpieczona przed słońcem i spożywała odpowiednią ilość płynów. Smarowała wszystkich kremem z filtrem i przynosiła orzeźwiające napoje. Przy okazji mogliśmy zobaczyć mamę trójki dzieci, która zaprezentowała idealną figurę w kostiumie kąpielowym. Po tym, jak małżonkowie na siebie patrzą widać, że ich uczucie nadal przybiera na sile.

Zdjęcia z plaży w Juracie, na których uwieczniono odpoczynek Edyty, Cezarego i ich dzieci znajdziecie w naszej galerii.


Cezary Pazura i Edyta Pazura na plaży w Juracie

Cezary Pazura i Edyta Pazura na plaży w Juracie

Cezary Pazura i Edyta Pazura na plaży w Juracie

Cezary Pazura i Edyta Pazura na plaży w Juracie

Cezary Pazura i Edyta Pazura na plaży w Juracie

Cezary Pazura i Edyta Pazura na plaży w Juracie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×