Szukaj

Cara Delevingne przyłapana z dziewczyną przez paparazzi! Czułości było co nie miara!

Cara Delevingne jest znaną modelką, a jakiś czas temu przyznała się, że jest w związku z dziewczyną. Teraz panie zostały przyłapane na lotnisku przez paparazzi!

Cara Delevingne przyznała, że od ponad roku spotyka się z Ashley Benson. Gwiazda wybiegów poinformowała o tym wszystkich podczas poniedziałkowej gali TrevorLIVE w Nowym Jorku. Panie pojawiły się razem w trakcie imprezy, ponieważ modelka miała odebrać na niej statuetkę Hero Award za pomoc i wsparcie całej społeczność LGBTQI. Ta nagroda to dla modelki wielkie odznaczenie za zaangażowanie i wparcie, którym obdarowuje wszystkich prześladowanych za swoją orientację seksualną. Przy takiej okazji nie mogła zapomnieć o swojej nowej miłości! Patrząc prosto w jej oczy ogromem ciepłych słów pozdrowiła Ashley ze sceny:

Na sali jest też bardzo wyjątkowa kobieta, której pragnę podziękować. Wiesz, kim jesteś (…) – powiedziała Cara.

Jest jedną z tych osób, które pomogły mi kochać siebie, kiedy tak bardzo tego potrzebowałam. Pokazała mi, czym jest prawdziwa miłość i jak to zaakceptować, co jest trudniejsze, niż myślałam. Kocham cię, Sprinkle – dodała.

Cara Delevingne wprowadziła wszystkich w rozkoszny stan miłości i przyjęła oklaski na stojąco od całej zgromadzonej widowni. Ostatnio modelka i aktorka znana między innymi z Spring Breakers czy Piksele została przyłapana na lotnisku ze swoją ukochaną Ashley Benson!

Dziewczyny nie szczędziły sobie czułości podczas oczekiwania do odprawy w kosmicznie długiej kolejce! Wszystko to wyłapali czujni paparazzi, którzy nie odstępowali zakochanych gwiazd ani na krok! Nie obyło się bez buziaków, trzymania się za ręce oraz masy wygłupów i wielu uśmiechów. Widać, że Cara i Ashley są w sobie zakochane po uszy!

Zobacz: Odchudzona Rihanna w koronkowej bieliźnie rozpala wyobraźnię! Co za ciało!

Zobacz: Edyta Górniak napisała całą prawdę o swojej wielkiej miłości! Fani nie mogą wyjść z podziwu “jak Feniks z popiołów” [ WIDEO]

Zobacz: Michał Szpak pierwszy raz o swojej chorobie. Co mu jest? Co dalej z koncertami?

 


×