Cannes 2019: Paparazzi oniemieli na widok polskiej gwiazdy! Przyjechała do Francji luksusowym autem i zatrzymała się w najdroższym hotelu!

Piotr Woźniak-Starak w Cannes

Piotr Woźniak-Starak w Cannes

Festiwal w Cannes wystartował! Paparazzi oprócz polskich akcentów na czerwonym dywanie, przyłapali jeden pod hotelem, bardzo drogim hotelem. O kim mowa? Kto okazuje się tak rozrzutny i płaci kilka tysięcy za noc? To pewien milioner! 

Festiwal w Cannes wystartował! Już podczas ceremonii otwarcia na czerwonym dywanie pojawił się tłum gwiazd i celebrytów. Pisaliśmy już, że byli to m.in Selena Gomez, czy Eva Longoria oraz polska reprezentacja w składzie: Paweł Pawlikowski i Natalia Janoszek. Choć wszyscy błyszczeli jak prawdziwe gwiazdy, największe zainteresowanie wzbudził jednak zupełnie ktoś inny.

Pod jednym z francuskich hoteli, fotoreporterzy natknęli się na… Piotra Woźniaka-Staraka! Producent zatrzymał się w drogim hotelu Martinez, w którym doba w trakcie trwania canneńskiego festiwalu kosztuje od 6 tysięcy wzwyż. Ale cóż, kto bogatemu zabroni. 😉

Ciekawe jest jednak to, że na tak wspaniałe wydarzenie nie zabrał ze sobą żony Agnieszki Woźniak-Starak. Dlaczego? Dziennikarka bowiem ma masę obowiązków w Warszawie. Już w niedzielę poprowadzi kolejny odcinek Big Brother Arena, a do tej pory zamiast oglądać filmy na festiwalu, musi śledzić na bieżąco co dzieje się w domu Wielkiego Brata. Bardzo żałujemy, że zabraknie jej na czerwonym dywanie w Cannes, w końcu znając Agę, doskonale wiemy, że zachwycałaby każdą kolejną stylizacją.

Tymczasem zobaczcie zdjęcia zrobione przez paparazzi jej mężowi. Śliczny samochód!

Zobacz: Agnieszka Woźniak-Starak knuje za plecami Edwarda Miszczaka! Zdjęcie z prywatnej imprezy tylko to potwierdza

Zobacz: Agnieszka Woźniak-Starak bez telewizyjnego makijażu wygląda jak dziewczynka! Prawie jej nie poznaliśmy

Zobacz: Agnieszka Woźniak-Starak zabrała rodziców na plan “Big Brothera”! Jej mama to skończona piękność!


Samochód Piotra Woźniaka-Staraka

Samochód Piotra Woźniaka-Staraka

Czym jeździ Piotr Woźniak-Starak?

Czym jeździ Piotr Woźniak-Starak?

Piotr Woźniak-Starak w Cannes

Piotr Woźniak-Starak w Cannes

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×