Camila Cabello i Shawn Mendes przyłapani razem! Dopiero co się rozstali, a tu takie zdjęcia…

Shawn Mendes i Camila Cabello

Shawn Mendes i Camila Cabello

Camila Camello i Shawn Medes rozstali się około dwóch miesięcy temu. Właśnie pojawiły się informacje, że byli widziani razem. Czy uczucie wróciło do artystów i ponownie są w związku?

Shawn Mendes i Camila Cabello to jeden z najchętniej obserwowanych i komentowanych związków ostatnich lat w świecie muzyki. Artyści spotykali się od 2019 roku, w tym czasie nagrali ogromny przebój Señorita. Ich uczucie jednak nie przetrwało próby czasu, a być może nie sprostali życiu w blasku fleszy. Kilka tygodni temu artyści przyznali, że się rozstali, ale nie podali przyczyn zakończenia relacji.

Cześć kochani, zdecydowaliśmy się zakończyć nasz związek, ale czujemy, że po prostu jako ludzie kochamy się jeszcze mocniej niż kiedykolwiek. Zaczęliśmy nasz związek jako najlepsi przyjaciele i nadal nimi będziemy. Doceniamy wasze wsparcie od początku i idziemy do przodu!

Camila and Shawn – pisali w swoich oświadczeniach.

Mendes nawet już się rozliczył z dawną miłością w piosence It’ll Be Okay. W romantycznej balladzie śpiewa o emocjach, jakie towarzyszą zakończeniu związku.

Tymczasem w zagranicznych mediach pojawiły się wieści, że artyści zostali sfotografowani razem na spacerze. Czyżby nie mogli bez siebie żyć i znowu są parą?

Camila Cabello i Shawn Mendes znowu razem?

Prawie dwa miesiące po rozstaniu, 23- letni Shawn Mendes i 24- letnia Camila Cabello ponownie się spotkali. Na zdjęciach, które można zobaczyć w sieci, para została zauważona podczas spaceru ze swoim uroczym Golden Retrieverem Tarzanem w Miami na Florydzie. Byli uśmiechnięci i cieszyli się słońcem. Camila miała na sobie jasną sukienkę, podczas gdy Shawn zdecydował się na swobodny wygląd i nałożył jasnoniebieskie dżinsy i białą koszulkę.

Nie jest do końca jasne, czy tych dwoje ponownie stworzyło związek, czy po prostu wybrali się razem na spacer ze względu na wspólnego psiaka. Fani pary mocno trzymają kciuki za to, żeby ich ulubieńcy byli razem. Jesteście fanami Calili Cabello i Shawna Mendesa?


Shawn Mendes i Camila Cabello rozstali się

Shawn Mendes i Camila Cabello – MET Gala 2021, stylizacje: Michael Kors

Shawn Mendes, Camila Cabello

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×