Szukaj

Caitlyn Jenner jak Maja Sablewska! Transseksualistka wystylizowała się jak polska gwiazda

Caitlyn Jenner i Maja Sablewska

Caitlyn Jenner i Maja Sablewska

Caitlyn Jenner w płaczu do kostek

Caitlyn Jenner od dwóch lat funkcjonuje jako kobieta. Przez ten czas gwiazda przeszła dużą metamorfozę, którą zawdzięcza terapii hormonalnej i serii operacji plastycznych. Często zdarza się jej wyglądać lepiej niż niejednej biologicznej kobiecie. Kris Jenner wielokrotnie miała okazję przekonać się o tym. Ostatnio Caitlyn po raz kolejny udowodniła, że ma świetny gust.

Paparazzi przyłapali gwiazdę na lotnisku. W codziennej stylizacji wyglądała bardzo dobrze. Komplet, który miała na sobie, przypomina nam bardzo styl Mai Sablewskiej. Caitlyn założyła płaszcz do kostek, dżinsowe rurki, klasyczne botki, biały top i chustę z frędzlami. Niezbędne rzeczy spakowała do torebki w stylu retro. Transseksualistka bazowała na trzech kolorach (i ich odcieniach) – czerni, bieli i granacie. To dokładnie zasada, którą Sablewska powtarza w niemalże każdym odcinku swojego programu Sablewskiej sposób na modę.

Jak oceniacie komplet Caitlyn? Wygląda jak uczestniczka po metamorfozie Mai?

Zobacz: Caitlyn Jenner pokazała się zupełnie nago! To urodzinowy prezent dla… Kris Jenner [wideo]
Caitlyn Jenner w długim płaszczu

Caitlyn Jenner w długim płaszczu

Maja Sablewska w białym płaszczu

Maja Sablewska w białym płaszczu


Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    „W płaczu do kostek” … musiał/musiała mieć duże łzy, ktokolwiek to jest…?
    To chyba strona prowadzona przez tą panią z TVN od plotek o tzw. naszych podwórkowych gwiazdkach :). Pierwszy raz tu wchodzę i w drugim poście błędy w tekście. Pełen profesjonalizm…. ? jak zawsze w rozrywce dla mas. Pozdr

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×