Małgorzata Socha jako Violetta na pokazie mody. Wybrała sukienkę, która zbyt wiele nie zasłania. Jest HOT!

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha w serialu Brzydula wciela się w rolę Violetty Kubasińskiej. Na najnowszych zdjęciach z planu wygląda obłędnie. Sukienka podkreśla jej zgrabne ciało. Tylko spójrzcie. 

Małgorzata Socha jest jedną z najbardziej znanych polskich aktorek. Od wielu lat pracuje przed kamerami, a w show-biznesie czuje się jak ryba w wodzie. Na swoim koncie ma wiele niezapomnianych ról. Widzowie pokochali ją zwłaszcza za jej wcielenia komediowe. Gwiazda występuje zarówno na dużym, jak i małym ekranie, a szczególną sympatię fanów zyskała jej postać Violetty Kubasińskiej w serialu BrzydUla.

Od jej debiutu w popularnej produkcji minęło ponad 10 lat. Jako drugoplanowa postać odniosła ogromny sukces, a niektóre z tekstów jej bohaterki stały się niemal kultowe. Wyróżniała się nie tylko swobodnym sposobem bycia i kąśliwym humorem, ale także strojami. Zawsze starała się podkreślać swoje kobiece wdzięki.

Małgorzata idealnie wykreowała tę postać, a po dekadzie przerwy znowu ma okazję stanąć przed widzami w lubianym wcieleniu.

Małgorzata Socha na planie serialu Brzydula

Serial Brzydula już od pierwszego odcinka podbił serca fanów. Opowiada on losy Uli Cieplak oraz jej rodziny, przyjaciół i współpracowników. Podczas trwania formatu wielokrotnie przechodzi ona metamorfozy z brzydkiego kaczątka w piękną kobietę. W tytułowej roli możemy zobaczyć Julię Kamińską.

Od samego początku na planie zachwyca Małgosia Socha. Widzowie długo wyczekiwali na kontynuację losów serialowych bohaterów i wielu z nich nie wyobrażało sobie, że na ekranach mogłoby zabraknąć kultowej Violi i jej zabawnych dialogów.

Po sukcesie drugiej odsłony serialu produkcja zdecydowała się nagrać kolejny sezon. Właśnie w sieci pojawiły się zdjęcia z planu, na których możemy zobaczyć Małgosię podczas jednej ze scen otwierających jesienną serię.

Gwiazda ma na sobie długą, piękną, koronkową suknię w kobaltowym kolorze, która idealnie podkreśla wszystkie jej atuty. Asymetryczna opinająca kreacja podkreśla jej zgrabne nogi, smukłą talię, a wycięcie na plecach nadaje jeszcze więcej uroku.

Wszystko jest okraszone mocnym makijażem i fantazyjnym upięciem włosów w stylu serialowej Violi. Trzeba przyznać, że aktorka w tej stylizacji wygląda zjawiskowo.

Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii. Czekacie na premierowe odcinki Brzyduli?


Małgorzata Socha jako Violetta Kubasińska w serialu Brzydula

Małgorzata Socha jako Violetta Kubasińska w serialu Brzydula

Małgorzata Socha jako Violetta Kubasińska w serialu Brzydula

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×